Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (52)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna dimi

o zi frumoasa sa aveti!!


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

neata yasmi, moulineta
la noii e urat
ploua deja
si e frig
brrrrrrrrrrrrr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

neata,.....

dau sampanie si tortulet din belsug.... Multumim de urari...

Sunt pe fuga, nu raspund acum la intrebari , am oameni la cules, deci trebe sa fac mincare, deja am scapat de mic dejun...deci roboteala multa azi.. Plus ca am luat un tortulet ptr Ioana si sa vad cind si cu cine il papam cine se baga? Poate maine dimineata sau pe seara dupaziua de munca...

Am observat reintoarcerea lui simonacip te pup mult imi lipseste si mandreeac

aaaa roxy am luat spanac, spalat, oparit, pus la scurs, si urmeaza pus la pungulite mici. cind ai timp zimi te rog exact cum il prepari anastasiei. te rog mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

papa Ioana si mai scriu cu o mina..

bb_yasmi nu am mai cintarit-o pe I. Ultima data era tare energica cind am pus-o pe cintar si era sa faca buf, m-am speriat si nici ca n-a mai cintarit-o. Dar imi inima in dinti mai pe seara... oricum e k dupa ''ochiu'' meu . Multam de aprecierile la foto.

simonacip ce patanie cu Mati..am ramas ''masca'' Dragutul de el.... Ma bucur ca o ai pe sis alaturi de tine. Multam de urari. Foto nu am reusit sa mai vad...o las tot pe seara sa le savurez din plin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

scuze mii ptr greseli cu ''picioarele'' scriu
Halal dr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

neata, multumim de cafeluta

simona, ma bucur cnd mai dai si pe aici..mai speriat cu patania lui Mati, eu am creioane din acelea prin casa si unele sunt rupte..acum tare mi-e frica cu andra ca o ia in patru labe la plimbare si sunt tot felul de nimicuri prin jucariile lui vlad numa bune de bagat in gura sa inteleg ca de luni vei avea si o fetita ?? felicitari mami de 5 copilasi
alexina eu chiar va felicit pt alegerea facuta..stiam de gradi si ca urma si scoala in plan dar paranoia din mine deja se gandea ca vor creste mari si vor depinde de mine pt o seara in oras, un film..am niste pitici pe creier. recunosc..si cred ca totul se trage de la faptul ca nu conduc

chiar simona si celor din bucuresti, eu chair recomand daca aveti vreo zi libera si v-ati saturat de parcurile din bucuresti, sa faceti o plimbare acolo, e la 15 min sa zic cu masina de la iesirea din bucuresti spre giurgiu parca..au restaurant si cafenea pt noi iar pt copii spatiu mult pt plimbat cu role, biciclete, etc plus parculete amenajate..totul se desfasoara intr-o padurice, e un vechi domeniu regal din cate stiu eu, au pastrat putin arhitectura la conac si ce mai era pe acolo..aveau in plan si un lac, nu stiu daca l-au realizat inca..la fel si cu terenurile de tenis ..e de vazut, iti creste putin inima sa vezi ca exista si in romanica asa ceva..feli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

catank, multumim de tort..frumoasa rau ioana..dar cam zgarcita cu pozele, mai pune sa vedem si noi..
simona, acum am vazut pozele ..ai niste baieti, uau..care sunt primele impresii cu scoala ? ce zice david ? si ti-am admirat palmierul, asa imi place..il aveai sau asa ll-ai cumparat /? vreau si eu unul, dar n-am vazut asa mari..
roxy si anastasia pare grasunica, i-as papa falcutele alea..cate kg are ? tare frumos doarme, ca un ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gimihaela spune:

buna dimineata!
Sa aveti pofta la cafeluta si la tortul pe care/l dau azi de ziua lui david! La multi ani si celorlalti bebei!Alexandru de Alina.n,Miriam de Felicitas, Alexandru de Ina.click ,Sofia de MsBB, Ioana de catank,Simone de cris85
Sa fiti sanatosi, cuminti si mancaciosi.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moulineta spune:


la multi ani

ioana de catank

bb david de miha

bb alexandru de alina.

miriam de felicia

alexandru de ina

sofia de msbb




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

la noi este o zi superba!!!!

mi-am luat inima in dinti si am lasat piticu' cu soacra....la mami meu acasa sa ii dea papa si sa il culce de pranz.
noi mergem cu fata prin oras apoi pe la casuta!!! asa cu entuziasm merg la casuta..in fiecare zi e mai aproape de final1!!


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput