Nu ma pot decide!!!!! (nasterea in Timisoara)

Nu ma pot decide!!!!! (nasterea in Timisoara) | Autor: iovan_adina

Link direct la acest mesaj

Buna burtici si mamici!
Poate ma ajutati si pe mine sa ma decid la ce clinica privata din Timisoara sa nasc.President sau Atena???
Mersi frumos!


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Pai uita-te care iti place mai mult, care e mai avantajoasa ca pret, am inteles ca la amandoua e ok.

**Fur is for petting***
http://www.facebook.com/#!/adoptiicaini
www.adoptiipisici.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AMY2012 spune:

A nascut o prietena acum in septembrie la ATHENA si a fost super ok,1800euro pt cezariana,dar daca mergi prin casa de asigurari e mai ieftin,ea nu lucreaza.BAFTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

Athena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulik spune:

Eu am intrebat-o pe doctorita mea si mi-a spus (si a insistat) ca imi recomanda mai degraba Athena din cauza ca e ceva mai sigur decat la President. Alte detalii nu stiu.
Eu cunosc doar o colega care a nascut la privat in Timisoara, la President, si a fost f multumita, dar banuiesc ca la ambele sunt conditii mult mai ok decat la stat.
Intreaba si tu doctorul tau..el ce zice?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubu77 spune:

Am auzit ca la Arad este mai ieftinla Genesys..1000 euro ca au ceva promotie si e ff aproape de Tm...poate mergi acolo si cu restul de bani cumperi ceva pt bebe..iar conditiile sunt ff ok..vezi ca au site pe net sa te uiti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emamaya spune:

Salut. Sfatul meu ar fi sa mergi la President, asta in cazul in care nu ai facut inca alegerea. Am o prietena care a nascut la Athena iar eu am nascut la President si am vazut diferentele. Parerea mea e ca cei de la President sunt mai atenti atat cu tine cat si cu copilul si sunt mult mai preocupati de bunastarea copilului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina2222 spune:

Da, e ok sa nasti la privat daca bebe e sanatos ceea ce va doresc din toata inima. Dar mai stiu ca in cazul unor probleme de sanatate evidente, sau mai putin evidente nu au nici aparate si au nevoie de tot felul de aprobari care pot intarzia tratamentul. Stiu cateva cazuri de copii cu malformatii cardiace care nu au fost depistati in timp util, desi s-au nascut in diverse clinici private din tara.
Oriunde alegeti sa nasteti, faceti si o ecocardiografie bebelusului dupa nastere.Nastere usoara si bebici sanatosi!


Mergi la inceput