Piticodrom Festiv de Sept - Oct 2005 (6)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

La multi ani sarbatoritilor din prima jumatate a lui Octombrie!

Oaana, sa-ti traiasca Iosua, ce mai faceti?
Raluca, ce faceti, mai continuati cu atletismul?
Anto, la multi ani lui Victor! Cum e la scoala?
Kristina, la multi ani si voua.
nanadana, la multi ani lui Antoine! Cum merg lectiile?
doruletz, sa va traiasca Alexandra!
Casiana, la multi ani! Petreceti, petreceti?
diplo, la multi ani lui Luca!
innaa, la pregatitoare suntem si noi... mai povesteste-ne de Noelia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Buna dimineata,

Ioana, mersi frumos de urari. Scoala merge bine dar ne pune pe toti la treaba, vrem - nu vrem trebuie sa "facem antrenament", asa-i spunem noi , ca sa nu zicem lectii sau teme. Nu prea intelege el de ce trebuie sa renunte la joaca pentru asta, dar e ok. A inceput si un curs de karate si e super-incantat. Si eu as fi daca nu si-ar fi pierdut pantalonii de la kimono dupa prima ora .

La Multi Ani celor sarbatoriti pana acum, sa cresteti mari si sa fiti sanatosi.

Nu stiu cum sunteti voi dar uneori mie nu-mi vine sa cred ca am baiat de sase ani, ma uit la el, il strang in brate si ma minunez, ma intreb cand a crescut asa de mare ... si frumos, bineinteles.

va pup,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

merci Ioana, le uram si noi multi ani celor care au trecut deja pragul celor 6 ani, sa creasca mari si destepti si fericiti.
Am reusit pana la urma sa facem petrecerea cu cowboy si indieni, am vrut sa pun poze pe contul comun dar din pacate iar am uitat parola:(

anto, la fel si io, nu-mi vine sa cred ca s-a facut ditamai copiloiu, cateodata ii mai zic ca e bebelusa mea si se supara (deja!:)

edit sa zic ca mi-am amintit parola :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

Va pupam si felicitam pe toti sarbatoritii care au 6 ani
Cit despre noi sintem bine,scoala merge destul de bine,noi anul asta nu am putut sa sarbatorim aniversare lui Antoine pt ca asteptam o surioara care a venit pe 12.10.2011 o cheama Andrea-Maria
Antoine este un dragut cu ea o iubeste,vorbeste cu ea,face atentie sa nu faca galagie, nu este gelos deloc(pina in prezent),sper sa tina

Bine va pupam si o sa pun o poza cu Andrea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Buna!!!
Felicitari Nanadana, sa fie sanatoasa Andreea alaturi de Antoine!!!
La multi ani tuturor sarbatoritilor din aceasta luna, sa fie toti sanatosi, destepti si norocosi!!!
Am citit doar atat si nu m-am abtinut sa nu intru si eu macar 5min.
Pa!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinela79 spune:

heeeeiiii, felicitari Nanadana si bun venit Andreea! Asta da veste! Bravo mamicuto!
Spun si eu cu intarziere la multi ani tutror sarbatoritilor acestei luni si succes la scoala, la gradi, si mai ales sa fiti sanatosi.
Despre noi nimic nou, aceleasi activitati, aceeasi rutina, doar ca am schimbat peisajul. S-a asternut toamna, cu ploile ei marunte si frunze ruginii, dar e bine,mai ales ca stim ca in curand e Halloween-ul.
Va pupam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Nanadana felicitari!!!! Super veste! Va doresc la toti tot binele din lume!
He, he, fix la 1 an dupa Bianca mea

Si profit sa urez la multi ani tuturor sarbatoritilor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

La multi ani sarbatoritilor din ultimele zile! Pentru Iulia, Mihnea, Anya, Mayanna, Fabiano-Antonino, Milan si Dinu!

nanadana, felicitari, sa va traiasca Andrea-Maria!
Irina, la multi ani Biancai.
Diana, la multi ani lui Mihnea! Ce mai faceti?
Carmi, cum mai e cu scoala?
Anto, am inceput si eu sa pregatesc terenul pentru teme, sa-i zic ca e responsabilitatea ei si ca o sa le faca singura. Abia astept sa facem si noi antrenament.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

Buna dimineata
La multi ani aniversatilor
Va multumim pt felicitari fetelor ,am cam uitata cum este sa te trezeste nopatea , Andrea este ca un ceas cind trebuie sa pape ,dar in schimb este o dulcica in casa toata lumea o adora
Irina -da sint nascute in aceias zi la un an diferenta si daca imi aduc aminte cind am aflat ca Bianca sa nascut imi ziceam ce misto
Despre Antoine am fost la dentist si a primit felicitari ca nu are nici o carie si dinti frumosi si bine ingrijiti ,de ieri este in vacanta si le-au dat enorm de lucru acasa ,bietul aprope ca nu mai are timp sa se joace




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catush spune:



Buna fetelor....
V-am mai citit din cand in cand dar nu am avut timp sa va si scriu...

In primul rand LA MULTI ANI tuturor sarbatoritilor lunii de pe Piticodromul festiv...



Anul asta ne-am sarbatorit si noi la Mc... a fost fain dar prea scurt...

Briana este deja o "domnisoara" ...

De anul trecut mergem la LEXIS la engleza si sunt f multumita.
Asta vara am facut cursuri de innot...
Si acum de la 1 oct de cand a inceput cursurile de engleza, merge si la pian la o doamna profesoara acasa.Bria este f incantata si doamna la fel...Deja tre sa investim intr-un pian digital...
De sambata sper sa incepem si cursurile de germana daca primesc mail de confirmare...
Ne-au cazut 4 dintisori, cei de jos au si crescut destul de mult si sunt OK, asteptam pe cei de sus ( stiti ca noi am avut problemele cu cariile de biberon).
Sunt multe de scris ... dupa atata timp...
Sper sa mai am ceva timp sa va citesc si sa va sciu


Mergi la inceput