Fiv la Sibiu(33)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lelu spune:

printe felicitari pentru folicoli frumosi! Doane ajuta sa se fecundeze cati mai multi
lorelei78 am incercat ceva,... e bine asa? te pup si asteptam vesti bune si de la tine cat mai curand
Multumesc pentru actualizarea de pe prima pagina

Doamne, ajuta-ne sa fie bine pana la capat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

Lelu,e foarte bine si arata SUPER!
printe,si mie mi-a numarat 15 si au fost 22 in realitate!Sunt sigura ca si la tine va fi aceeasi poveste,nu ii vede pe toti daca sunt multicei...


Cand Dumnezeu spune NU ,are pentru tine un DA mai mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

si multumesc printe pentru ajutor . nu te stresa ca va fi bine . evolutia ta este deja una buna .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adya spune:

printe

fetelor, va invit la o castana si un pahar de must!
La noi de trei zile e nebunie in oras cu Sarbatoarea Castanelor



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria81 spune:

printe felicitari pt productia de oua
te astept cu vesti noi astazi



Mutatia MTHFR 1298 A>C heterozigota, FVL pozitiv, 3 IA nereusite, 1 FIV nereusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dragoste777 spune:

Fetelor miau ramas niste medicamente care le ofer spre vanzare daca va intereseasa sami trimiteti PM
Marvelon 1 cutie, Choragon 5000 ne=Ovitrelle 2 fiole, Progesteron Depot 250 mg, 3 fiole, Crinone gel 7 buc., Metypred, prednisolone, Albumila si niste vitamine
va doresc mult succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printe spune:

Buna,

Ne-am intors si noi de la Sibiu. Doctorul e foarte multumit pana acum de cum am raspuns la stimulare, aceealeasi oute, dar mai grasane :D si endometru cica perfect 8.1.
Oprim stimularea, in seara asta la 11 face ovitrelle si miercuri la 10 suntem programati la punctie. Doamne ajuta sa fie totul bine!
Tot miercuri platesc si cei 3000 ron.

Cam atat, va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evanescence spune:

felicitari printe pt productia buna,iti tin pumnii miercuri la punctie,Doamne ajuta sa ai cat mai multi foliculi si embrioni de calitate buna !

astept cu nerabdare sa ne relatezi cum a decurs punctia si cat cat timp stai la clinica dupa aceea...

eu sambata am facut injectia cu diphereline,acum astept sa vina CM cam prin 01.10 si trebuie sa fac o ecografie la mine in oras dupa CM sa vad daca nu am vreun chist apoi imi comunica cand sa incep cu Gonal...mie cam frica sa nu se deregleze Cm de la diphe,la voi cum a fost? a venit ciclu cand trebuia?



"Sa nu uitam sa ne bucuram de Viata"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printe spune:

eva, multumesc!

Doamne ajuta si la tine sa decurga totul bine!
nu am avut deloc dereglari de la diphe, a venit la fix cand trebuia sa vina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_Rts spune:

Buna fetele! Eu nici luna aceasta nu am facut laparo, se pare ca este foarte ocupat d-l doctor. Cele care ati avut probleme cu trompele mai exact hidrosalpinx pentru FIV ati optat sa le scoateti? Oare daca avem o trompa cu hidro si una buna nu puteam ramane insarcinate, adica omoara embrionul?
Printe, ti-am trimis un mail, l-ai primit? Vreau sa te intreb si eu ceva, plssssssssss!! Bafta la toate aspirantele!

Mergi la inceput