Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(79)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

mirela deci m-am topit toata ! sunt superbi motanii ! i-am pupacit virtual ! mi-a placut rau faza cand unul bodoganea acolo tatatatata si celalalt radea ... era amuzant pt el ! niste scuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuumpi ! bai, toate buburuzele sunt superbe , dar ai tai ca sunt doi sunt cei mai cei !!! mi-ar placea sa am si eu doi, dar doar asa bine dispusi ! felicitari, sunt minunati ! si mai zic a mia oara ca esti o super mami !

gata am fugeat , ma bag la primul ep din grey's anatomy, sa vad cum e !

paaaaaaaaaaa

Carmen , mamica fericita de bebe mumos Andrei ! (12.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Simo, sa stapaniti sanatosi masina si sa aveti parte doar de drumuri placute !

Pfai, deja sunt buburuze care stau in piciorute nesustinute! Eu ma mir de fiecare data cand mai fac ei ceva nou, sunt cativa bebelaci mai mari ca Alex si din cauza asta mi se pare ca fac foarte multe. Si Alex merge dar mai impleticit si doar sustinut de ambele maini. Si cand se trezeste parca nici nu a deschis ochii si e in picioare. Abia apoi se uita dupa mine, cateva secunde nedumerit si fara sa aiba habar unde se afla. L-am cantarit si eu ieri, are 9.4 kg.

Azi mi-am facut un car de nervi la pranz. Dupa ce am copt la sfecla aia o ora jumate, am pus si ficat, si el a mancat o lingurita, deloc nu i-a placut. Repede am facut o mamaliguta cu ficat, ca doar asta era la indemana. De bine de rau cateva lingurite a mancat. Dimineata i-am facut banana coapta si mar copt cu cereale, asta a fost ok. Ce nu a mancat dimineata i-am dat seara si a terminat tot, plus niste struguri care-i plac mult. Putin suc de portocale si gata.

Eu branza nu am cumparat niciodata, o fac zilnic. In schimb iaurt nu am facut, doar am cumparat.

Voi le dati paine? Ca painea-i place dar nu prea am vrut sa-i dau. Am cumparat azi orez integral spart mai marunt, sa vedem daca-i place. Mai am si o cutie de cereale fulgi de orez de la Topfer, acum mi se pare cam mare pentru ele, sa vad cum i le dau si pe astea sa scap de ele.

Si mie imi place ideea cu cadourile, vreau si eu!


Copilul meu este atat de frumos...Cum strange-n pumni radacini lungi si coapte de-asteptare.
Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

mai astept sa downloadez seriale...pare super.
meniul zilei a fost :
mic dejun : para si banana AD ! nu ii mai dadeam sa pape singurel prin autodive, si am incercat iar si ii place muuuult, si de cand cu dintii musca bine de tot si inghite bucati mari, se mai ineaca el dar isi revine repede.
pranz: un borcanel de 125g de legume fierte si blenduite
gustarea de 17 : un borcanel de mar copt cu orez si scortisoara
dedicut eu ii mai pun painic un supa, si ii dau coji de paine sa roda la ele.
piscotel eu am luat din piata, dar inainte i-am dat congelat de la supermarket
adryii felicitari, cunosc sentimentul ! si eu am probat niste blugi care nu imi mai veneau , nu intrau de fundul baban, si acum intra usoooooooor !

Carmen , mamica fericita de bebe mumos Andrei ! (12.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

http ://vplay.ro/serials/ - pauza dupa http ptr grey's anatomy online rapid...io doar ce l-am terminat...mi-a super placut...nu mai stiu unde am gasit situl...cred ca tot pe aici..acu ma uit dupa alt serial delicios da sa vad cand mai am timp...

multam ptr raspunsurile despre spanac

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

multumesc mult piscotel !!! mult mai simplu asa !

Carmen , mamica fericita de bebe mumos Andrei ! (12.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Neata!



ma duc sa fac capitol



Simo - mamica de pui scumpi , Camelia(2002) si Eduard Matei(2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

capitol nou



Simo - mamica de pui scumpi , Camelia(2002) si Eduard Matei(2010)

Mergi la inceput