"Prichindei nazdravani 2008 (12)!"

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gherman_in

Mi s-au umplut ochii de lacrimi.Acum Iarina a gasit pijamalele Dariei si s-a imbracat cu ele.A reusit doar pantalonii sa-i puna bine,bluza mai putin,a tras-o pe cap,dar fara maneci,si a zis ca merge la Daria s-o vada faina.Ii duce dorul toata ziua.O striga prin casa tot timpul.

tatiana


emotionant. Pacat ca n-ai reusit s-o inscrii si pe ea .

Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim!**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gherman_in spune:

Ma duc si eu sa o astept pe Dariuta in curte,ca acum face naveta cu tata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata fetelor!

Poftiti la cafelute si ceaiuri .


Mi-e un de-mi vine sa ma intind pe birou . Si am un chef de...nimic . Cupilu' m-a stresat dis de morning ca vrea sa se incalte cu sandalele mele... si mi-a tras si ceva . Bine ca ne-a dus tati rapid cu machineta si si-a revenit pana la cresa . Cred ca ma asteapta o raceala la cotitura, am trompeta infundata si vocea in schimbare . E asa de frig dimineata, la ora 07:00 erau 15 grade...brrrr...imi iau o jampilica pe mine dar diferenta asta de temperatura ma termina la sinusuri...

Va doresc o zi insorita !


Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim!**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana eu am nevoie de ambele si de cafea si de ceai,Delia s-a apucat sa imi inainte sa intram in gradinita ca ea nu vrea sa mearga ca ea vrea acasa cu mine si etc.
Am fost ieri la sedinta o palarie de bani ne-au cerutsper sa trecem ok si peste plansetele si jeliturile de dimineata ca deja numai am nervi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Neatza dragelor...

Bag repede un mesaj cat mai doarme Dav ca pe urma nu se stie. N-am prea apucat sa citesc din urma.

Mariana sar'na pt cofeee. Ai grija de tine, poate totusi nu ajungi la raceala. Baga ceaiuri cu lamaie.


aaa, si am vazut ca Doinita la sarbatorit pe fratele ei. La multi ani, sa-ti traiasca si sa fie sanatos.


si m-a induiosat ce a povestit Tatiana despre dorul Iarinei. E asa frumoasa dragostea fratzeasca.


Eu azi ajung la Buc pt consultul la gineco.... sa stiti de mine, sa nu ma dati disparuta.


Va pup si sa aveti o zi frumoasa.

Mamica fericita de Mara si de David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Mariana eu am nevoie de ambele si de cafea si de ceai,Delia s-a apucat sa imi inainte sa intram in gradinita ca ea nu vrea sa mearga ca ea vrea acasa cu mine si etc.
Am fost ieri la sedinta o palarie de bani ne-au cerutsper sa trecem ok si peste plansetele si jeliturile de dimineata ca deja numai am nervi

http://alinahandmade.blogspot.com/



Alina, stai linistita ca e doar o perioada trecatoare. O sa se obisnuiasca cu timpul ...

Mamica fericita de Mara si de David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui nyny

Neatza dragelor...

Bag repede un mesaj cat mai doarme Dav ca pe urma nu se stie. N-am prea apucat sa citesc din urma.

Mariana sar'na pt cofeee. Ai grija de tine, poate totusi nu ajungi la raceala. Baga ceaiuri cu lamaie.


aaa, si am vazut ca Doinita la sarbatorit pe fratele ei. La multi ani, sa-ti traiasca si sa fie sanatos.


si m-a induiosat ce a povestit Tatiana despre dorul Iarinei. E asa frumoasa dragostea fratzeasca.


Eu azi ajung la Buc pt consultul la gineco.... sa stiti de mine, sa nu ma dati disparuta.


Va pup si sa aveti o zi frumoasa.

Mamica fericita de Mara si de David



Drum bun si bafta la control !

Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim!**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Mariana eu am nevoie de ambele si de cafea si de ceai,Delia s-a apucat sa imi inainte sa intram in gradinita ca ea nu vrea sa mearga ca ea vrea acasa cu mine si etc.
Am fost ieri la sedinta o palarie de bani ne-au cerutsper sa trecem ok si peste plansetele si jeliturile de dimineata ca deja numai am nervi

http://alinahandmade.blogspot.com/


Stii fraza aia dintr-un movie romanesc "Numara pana la zece si...respira adanc" . O sa se obisnuiasca si o sa treceti si peste asta, sunt si la cei cu vechime...ce sa mai spunem de incepatori . Chiar ii spuneam dimineata Biancai ca toti trei vom pleca la servici...si tati si mami si Bianca are serviciul ei la cresa, asa cum au si doamnele de acolo .

Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim!**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gherman_in spune:

Prezent si eu la cafea.Si Iarinuta mea are trompeta infundata,vorbeste din butoi,si e tare maraita.Dar culmea,la Daria la gradi au fost ieri doar jumate,Daria nu are nimic,si Iari ca sta acasa e racita.Ca sa vezi.

Nu fi suparici Alina,ca se invata si Deliuta ta.Tu o lasi si pleci,sau mai stai cu ea acolo?Sa ai spor la lucru.
Nyny,iti tinem "pugnii"sa fie totul bine.
Mariana,insanatosire grabnica,si mai baga si tu o aspirina saracului sara cand vine randunoiu
Doinita,ce prestezi?Tot nu mi-ai zis de TransAlpina????
Si celorlalte randunici
Fug si eu iute sa-mi fac rovigneta ca mi-a expirat ieri,si nu vreau sa musc vreo amenda
si spor la munci



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gherman_in spune:

Zici ca suntem pe-o felie Mariana,si eu ii spun Dariei ca acolo are si ea serviciul.Azi nu a mai comentat deloc.Si s-a invatat sa-si faca treburile dim.la gradi si nu acasa.Asa mai intarzie si tati la servici.Nu stiu cum sa o dezvat.

Mergi la inceput