Sfaturi,idei pentru schimbat garderoba....

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mikaela_a spune:

Multumesc Androix.
Cu blugi de care ai zis nu-mi sta bine, nici cu colanti. Fustele mele sunt clasice, culori inchise si drepte, pana la genunnchi (sau conice).
Mi-au placut cizmele, culoarea, modelul, o sa-mi iau si pe negre, acolo e simplu.
Mi-ai dat o idee buna, o sa caut sa-mi cumpar o fusta clos putin mai jos de genunci si o sa port cu trenciul oranj, ca e mai scurtut. Dar ce culoare fusta? Si la iarna?
Rau e sa nu stii sa te asortezi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

ziua buna,fetelor...iarasi am cam neglijat topicul acesta,dar stau tare tare prost cu timpul.
Vreau sa va cer sfatul:
pentru o intalnire reala,"intre prieteni" virtuali,dintre care mai bine de jumate ii stiu si in real life,cum sa ma imbrac...ca sunt stresata deja de o saptamana.Vroiam sa inaugurez plovarul acela de care va ziceam ca l-am luat acum vreo 3 saptamani,cel pt blugi skinny.colanti...dar vine cam "pe umeri" si imi trebuie un maieu sau o camasa care sa se asorteze...si nu mi-am gasit sa cumpar-ca i garderoba mea actuala,nici vb sa gasesc ceva
O alta varianta ar fi un alt plovaras,cu pantaloni casual si cizme...doar ca pantalonii ce i-am luat,desi sunt superbi,mor de oftica ca nu imi sunt buni..nu i-am mai probat,ca i-am laut pe marime 40,ca atat port ..si nu ma incap.Si sunt de la Massimo Dutti,belea rau de tot.Mi-a mai ramas varianta de blugi clasici,cu un plovaras si vesta de blana(ca mi-am luat-o pana la urma,nu m-am putut abtine),dar cred ca imi va fi rece la maneci,desi merg si vin cu masina..si peste vesta nu merge geaca ....
Maine merg iarasi sa imi caut camasa/maieut/maleta si poate imi gasesc o fusta de blugi care sa ma incapa si atunci renunt la pantaloni....
astept idei,ca maine merg la shoping

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Merita sa bagati un ochi ....

Mergi la inceput