Dovlecimea e in sarbatoare - are deja 2 ani! *16*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kemsy spune:

Buna seara!!!
La multi ani Sofie!!

Ce faceti, pe unde va plimbati?
Noi de azi am reluat cursul de inot al lui Loris, misiune pe jumatate fericita, deoarece are instructorul ala o voce de il baga mereu in sperieti pe feciorul meu viteaz
Mi-as dori sa ma apuc si de un curs de gimnastica in apa, pentru sufletelul meu, dar mai vedem...

Maine sarbatorim 5 + 35 .
Duminica placuta!!



Gianina, mamica lui Loris Stefan, o mandrete de baiat (2 oct 2009)


Raisa are nevoie de noi



Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns x_ggg spune:

Citat:
citat din mesajul lui kemsy


Maine sarbatorim 5 + 35 .
Duminica placuta!!



5 down, 35 to go????
Pink or blue???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui x_ggg

Citat:
citat din mesajul lui kemsy


Maine sarbatorim 5 + 35 .
Duminica placuta!!



5 down, 35 to go????
Pink or blue???

--------------------------------------------
Rares-Costin 4 oct 2009



Wow ,zice bine Catalina? eu ma gandeam la 5 ani de casatorie si 35 ai unuia dintre voi ,parintii lui L, dar eu inca functionez cu neuronul de gravida.
Felicitari, eu astept confirmarea ca sa stiu ca ssa iti urez.

La multi ani pustoaica frumoasa Ioana MAria Alexandra, si Sophie Amelie ,sa cresteti mari si frumoase, sa fiti istete,sanatoase si vesele,norocoase sunteti deja cu ce familii iubitoare aveti!.

Monikus imi pare tare rau pentru patania cu masina. Cum naiba s-a intamplat? Of,nici nu a trecut bine sperietura cu accidentul de cand ati mutat mobila,parca,sau ce ati mutat,si acum asta ... Maine iei rezultatele de la medic? Sper sa te dea pe spate Rares si sa ii placa maxim la gradi,sa nu il recunosti in descrierile educatoarei si ingrijitoarelor.

La multi ani Nela ,sa fii sanatoasa ,sa ai o sarcina usoara ,Ana sa iti fie sanatoasa ,si sotul iubitor !!

Eu azi am program de gratareala .

Pentru Raisa
Lali mamica de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si Ioana Teodora (23.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kemsy spune:

Neata!
lali, neuronul tau funcioneaza bine , dar al meu se pare ca nu pentru ca nu am inteles ce a zis catalina

Duminica placuta!

Editez pentru ca am priceput: NO WAY JOSE!!!!!


Gianina, mamica lui Loris Stefan, o mandrete de baiat (2 oct 2009)


Raisa are nevoie de noi



Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Hola!

La multi ani Sophie si Nela !

Monica ma bucur mult ca au iesit bine analizele lui Rares. Sper sa treceti repede peste necazuri!

Kemsy la multi ani pentru 5 si 35 sa fiti sanatosi si voiosi. Voi nu mai vreti inca unul?

Ioana asteptam povesti de la petrecere.

Fug ca nu ma mai lasa feciorul



Laura, mamica implinita de Mihai Dragos 14.10.2009 si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Neata'!

Lali, Monikusmultumesc frumos pt ca m-ati trecut in lista:)si imi place la nebunie emoticonul ales, chiar asa ma simt si asa e:)eu cu gura pana la urechi si ei acoperindu-ma de pupici.

Gianinafeicitari pt reluarea cursului de inot.Si pt ce sarbatoresti...nu am inteles prea bine, si eu credeam ca e vb de un bebe:)

Vape toate!Mai vb!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Bonjurica

Sa aveti o saptamana minunata

Noi am petrecut sambata, am fost La Sinaia. a fost minunat. locatia pe acre am ales-o a fost absolut... cocheta si Carol s-a simtit foarte bine. am fost apoi la gara, sa vada prichindelul trenurile si drezina Anei Pauker

a primit o tona de jucarii. toate de lemn. toate, fara exceptie, deosebit de frumose. nici nu stia cu care sa se joace mai intai. este absolut fascinat.

cam atat de pe frontul nostru. predau legatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Ioanama bucur ca v-ati distrat!Cred si eu SINAIA!!!!
Va pup!O sapt faina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Buna!

Ioana ce superb!Vreau si eu la munte!!!!!!!!!!!!!!!Putem primi poze cu jucariile?Poate ne dati idei.Sa ai o saptamana usoara la servici.

Monica scuze azi m-ai prins exact in mijlocul actiunii si nu prea am putut vorbi. Reluam maine?

Lali ai disparut?Ce fac puiutii?

Kemsy cum ati petrecut?

va urez o saptaman excelenta.

Laura, mamica implinita de Mihai Dragos 14.10.2009 si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

mulumesc

incerc sa fac niste fotografii sa le incarc pe Picasa.

Laura, am pus pe FB o fotografie cu fii-miu si o parte din jucarii.

Mergi la inceput