Sept-Oct'10!LMA Antonia, Maria, Petru!(76)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

La multi ani Maria, Veronica, Tudor!, sa cresteti mari puisorilor si sa fi-ti mereu fericiti!

Ramona, mamica fericita de mici comori - Maria Lavinia (01.03.2006) si Elena Elisa (07.10.2010)

https://picasaweb.google.com/117035164553547422644/ElenaElisaOramona?locked=true#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

bunaaaa
la multi ani sarbatoritilor!!!sanatate si numai bine la toti

eu am avut ceva emotii ca e bunica sotului in spital si cat pe ce sa amanam petrecerea lui Petru si evident taierea motului... si oricum ii intra bretonul in ochi si abia astept sa il vad cu fruntea libera
se pare insa ca maine se externeaza si vom face petrecerea in curte cum ne-am propus ca nu am loc in aparatent
Petru striga dupa mine MAMA, spune si TATA, acum e cu DAI-DAI el stie ce-o fi, ca suntem la stadiul de ...malgasadar in curand ne vom intelege si verbal
stabilitate din ce inc e mai bine, in curand va pleca singurel a inceput sa pape mai bine si sa exploreze...ii place tare mult sa scoata hainele din sertare, dulap... sa tranteasca usile din astea de ale lor
va pupacesc si doresc petrecere frumoasa la prima aniversare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moshulik spune:



La multi ani, Veronica Elena, Maria, Tudor Alexandru!


Sa cresteti mari, sanatosi si voiosi!

Moshulik , mami fericita de Maria Alexandra( 23.09.2010)
Poze Iulie 2011
Poze Mare Iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

La multi ani,Veronica,Maria si Tudor!!
Sa cresteti mari,sanatosi si voiosi!!mamicilor!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicopic spune:

Fetele, L. se catara pe tot ce prinde - canapea, carut, scaun de masa, spatarul scaunului,pe banca din parc, pe patut..; trebuie sa fiu cu ochii in 4, caci din scaunul de masa s-a ridicat in picioare si a cazut ... :(( nu stiu ce sa ma fac cu ea...tare mi-e teama sa nu cada din patut.. era singurul loc in care puteam sa o las in siguranta..





Nico, mami Larisa 15/09/10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moshulik spune:

Citat:
citat din mesajul lui nicopic

Fetele, L. se catara pe tot ce prinde - canapea, carut, scaun de masa, spatarul scaunului,pe banca din parc, pe patut..; trebuie sa fiu cu ochii in 4, caci din scaunul de masa s-a ridicat in picioare si a cazut ... :(( nu stiu ce sa ma fac cu ea...tare mi-e teama sa nu cada din patut.. era singurul loc in care puteam sa o las in siguranta..





Nico, mami Larisa 15/09/10


tot de frica sa nu cada din patut, noi am lasat patutul Mariei la ultimul nivel de jos!
pentru ca altfel sigur o gaseam pe jos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

La multi ani [red]Maria[/red], Veronica si Tudor! sa cresteti mari, sanatosi, veseli si destepti

Eu sunt necajita, caci Tudor nu mai vrea sa bea lapte decat f. putin. Tine biberonul in gura si-l roade ... ce curge asa bea cam 70ml. Hai ca dimineata ii pot da cu lingurita/canita dar ce fac cu el seara? El oricum este mai slabut, daca nu bea nici lapte o sa avem 9kg la 2 ani Aseara mi-a venit sa plang cand am vazut ca a baut 30ml si aia in 10min (avem o rata proiecteaza stelute si canta 10min de aceea stiu).

Just_me, jucaria am luat-o din Auchan si este de la Playschool. Nu stiu cum se numeste ... dar T. o foloseste pe post de ventilator, ii da drumul si sta sa-i sufle pe fata.

Lora frumoasa scolarita si la fel de frumoasa si viitoarea scolarita.

Nike felicitari pentru evolutia lui Sebi. Tu te-ai intors la lucru?

Mari, petrecere frumoasa!

Nicopic s-a dus linistea noastra ... in timp ce scriam T. s-a urcat pe canapea sa-si ia o masina, pana acum nu ajungea.

Camelia, mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_flo spune:

La multi ani! Veronica Elena, Maria si Tudor Alexandru




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Va invit la o cafeluta sau ceai de macese.
Noi am avut o noapte alba, cred ca iese dintele 7( poate si 8)

Mami Anca cu Andrei Ionut
Poze Andrei-Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns just_me31 spune:

Neatza
Am nevoie de 1 l de , D s-a trezit de pe la 1 din ora in ora .ANCAMAK cum s-a manifestat in treziri ? ..a mea maraie si daca nu merg la ea plange , si lui D ii iese un incisiv lateral , si sper ca trezirile sa fie de la dinti ca altfel
MARI ai ajuns acasa ?
ANA ??
CAMISV mersi de info ,era mai usor de pe net , decat sa merg in cluj dupa o jucarie , am sa caut poate o gasesc

Mergi la inceput