Sept-Oct'10!LMA Antonia, Maria, Petru!(76)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

La multi ani Antonia, Maria Alexandra si Petru! Sa cresteti mari, sanatosi si fericiti!

mushulik, noroc ca-s singura in birou, ca m-ai facut sa plang de emotii! Iti multumim ca ai impartasit cu noi toate aceste trairi!

Sa aveti o zi frumoasa!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

La multi ani, Petru !
La multi ani, Maria !
La multi ani, Antonia !

Sa fiti fericiti, dragi copii !
Mari, felicitari pentru baietelul frumos, sa fie sanatos si sa aiba grija de surioara lui !
Moshulik, mi s-a pus un nod in gat, iar ochii mi s-au umezit, emotionanta poveste, multumim ca ne-ai impartasit-o ! Sa te bucuri de fetita ta minunata !

Mariuk, imi pare rau ca vestile de la spital nu-s bune . Multa putere mamei tale si voua ! Doamne ajuta sa se rezolve luni si operatia sa fie o reusita totala !

Olivia, multumim pentru link, am salvat si am sa studiez . Mi-a placut cum ai scris, concluzia ta . Sunt perfect de acord

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebecris26 spune:

Buna ziua!
La multi ani pitici dragi, sa va dea Domnul multa sanatate si sa crsteti mari, sanatosi si frumosi!
Moshulik, tare emotionanta povestea ta

Am si eu o intrebare si va rog sa-mi raspundeti repede daca puteti . Am cumparat aseara peste (somon) pt David, doamna de acolo a spus ca este adus de luni...acum ma gandesc, ca e de prea multe zile si nu stiu daca sa-i dau, el nefiind congelat. Va multumesc mult pt raspunsuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns septoct2010 spune:

CAPITOL NOU

Mergi la inceput