Sept-Oct'10!LMA Antonia, Maria, Petru!(76)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

De cand alearga a inceput sa manance mai bine, azi m-a uimit - la 15.00 300 gr de supa crema de pui si 100 gr de cartofi fierti cu ou si branzica, el care abia manca 300 de gr de supa Sper s-o tinem tot asa. Doamne ajuta!

Eveline, niste metode de stimulat vorbitul poate imi spui si mie, te rog ca am citit lucruri total diferite - unii spun ca sa repeti exact ce zice el, altii ca sa-i spui cuvantul corect - dar ce cuvant? daca nu inteleg ce vrea sa zica Nu vrea sa spuna nimic dupa mine, eu ii spun "MA-MA", el "Da-Da" si tot asa.

Mami lui Matei Mihai 26.10.2010

https://picasaweb.google.com/109290866538691083533/QlYZoC?authkey=Gv1sRgCKrt0LG1l43ntAE#5638841906656249442

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

Olivia, multumesc

Suntem foarte incantati pentru ca ne-a venit cadoul lui Matei pentru anisor - smart trike zoo cow, abia astept sa-l plimbam maine

O noapte linistita!

Mami lui Matei Mihai 26.10.2010

https://picasaweb.google.com/109290866538691083533/QlYZoC?authkey=Gv1sRgCKrt0LG1l43ntAE#5638841906656249442

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna dimineata. Haideti la cafea (si o tigara pentru fumatori)
Din pacate eu tot cu moralul la pamant sunt...mama nu va fi operata nici azi deoarece inca nu a venit proteza si are de indurat inca 3 zile de durere, ca degeaba ii fac asistentele calmante, sonda nu mai poate suporta (a facut si o infectie urinara de cand e prin spitale) si e nevoie de scutece, iar la schimbarea acestora e groaznic, ca trebuie sa o ridice exact de zona cu oase rupte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

LA MUUUULTI ANI, PETRU, MARIA ALEXANDRA SI ANTONIA MARIA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Avem poze mai vechi aici si dupa implinirea anului+ de la taierea motului aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns just_me31 spune:

Neatza
MARI multumim de cafea , si putere mamei tale sa indure toate durerile prin care trece .
Si noua ne vine azi Smart trike bonbon , numai maine o pot plimba sau mai pe seara cand ajunge husband .
D nu e mare fan miscare , afara merge dar dupa copii si in special dupa ceai mari , care mai au si masinuce triciclete .
Eu sunt la faza in care as cumpara tot ce vede la alti copii , ca mi-e mila de ea cum se uita la jucarii , de aceea i-am luat in acest an tricicleta (am programat- pentru la anu ), noroc cu varul ei , ca de acolo aducem masinute , motociclete si alte mergatoare , aporpo...D nu are papusi mie nu imi plac , poate mai incolo ...
o zi usoara fara dureri de spate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns just_me31 spune:

MARI - fa albumele publice , mai nou picassa le face direct private


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Citat:
citat din mesajul lui just_me31

MARI - fa albumele publice , mai nou picassa le face direct private


parte a sufletului meu Dara Maria 15.10.2010


Gata. Sper sa functioneze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Cine a dat pana acum cremvursti de pui bebelusilor? sau daca ati dat copiilor mai mari, cat timp i-ati tinut la fiert?

Mergi la inceput