Sept-Oct'10!LMA Antonia, Maria, Petru!(76)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vanyy2009 spune:

La multi ani Miriam, Mihai!!! sa fiti sanatosi puisorilor si norocosi!!!

buna
Multumesc fetelor pt raspunsuri .....o sa incerc sa ii dau din canutza ca din bibe nu vrea, am incercat si colorat si mare/mic.....nu vrea, am incercat pana si seringa cum simte gustul de LP cum nu mai vrea......eh probabil o sa il intarc cand so insura ca ar fi culmea sa ii zica nevestii "stii ma duc pana la mama sa beau o cana de lapte

Mari multa sanatate mamei tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicopic spune:

Miriam
Mihai
sa fiti sanatosi, voinici si ascultatori!

Multumim si noi celor ce ne-au urat ieri "la multi ani" si le oferim cate o felie din tortul aniversar, un frappe si un suc de portocale

Nico, mami Larisa 15/09/10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona24 spune:

LA MULTI ANI, FRUMOASA MIRI!!! SA AI O VIATA SENINA SI SA FII MEREU CU ZAMBETUL PE BUZE!!! multi de la Matei! Sa ai o aniversare frumoasa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns summertime spune:

Citat:
citat din mesajul lui nicopic

Miriam
Mihai
sa fiti sanatosi, voinici si ascultatori!

Multumim si noi celor ce ne-au urat ieri "la multi ani" si le oferim cate o felie din tortul aniversar, un frappe si un suc de portocale

Nico, mami Larisa 15/09/10



uaaaaauuu, eu acum am vazut ca fata ta deja alearga



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicopic spune:

Citat:
citat din mesajul lui summertime

Citat:
citat din mesajul lui nicopic

Miriam
Mihai
sa fiti sanatosi, voinici si ascultatori!

Multumim si noi celor ce ne-au urat ieri "la multi ani" si le oferim cate o felie din tortul aniversar, un frappe si un suc de portocale

Nico, mami Larisa 15/09/10



uaaaaauuu, eu acum am vazut ca fata ta deja alearga



-------------------------------------------------
proaspata mamica 16.09.2010


dar cum escaladeaza patutul ai vazut-o? cand o vad imi sta inima-n loc; cand se trezeste tre sa fiu pe faza, altfel...



Nico, mami Larisa 15/09/10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns summertime spune:

Am vazut si escaladarea, insa sunt in cadru si niste maini de adult asa ca din afara pare safe :)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns donna79 spune:

La multi ani fericiti, domnisoara Miriam! te pupam si iti uram sa fii sanatoasa si fericita, frumoasa, voioasa si senina ca o zi de vara!


La multi ani, Mihai! Sanatate, fericire si noroc cu carul!

..............................................................................................
Donna, mamica lui Tudor-Gabriel (04.10.2010)


Sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare! http://viatacudba.blogspot.com/
Puteti ajuta donand sau cumparand de la Bazarul umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

LA MULTI ANI, MIRIAM!!! LA MULTI ANI, MIHAI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

la multi ani MIHAI si MIRIAM!!! sa fiti sanatosi si cuminti
eu sunt nitel racita, am furat raceala in spital. am petrecut 1 noapte cu Pit, a varsat in jet si ne-a internat pt perfuzii..antibiotic, de la eruptia dentara un virusel ceva si la analiza a iesit si o anemie cica de la mine ca ma suge mereu si sunt neodihnita...acum baiatul are si pofta de mancare si de somn cred ca de la injectii, mai are pana maine dimineata si dupamasa taiem motul si popam tort in forma de CARS o sa postez poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Cu scuzele de rigoare, va voi citi o perioada si daca ma voi simti in stare, voi scrie si eu...dupa o saptamana oarecum linistita la sat (doar Vlad a facut ,,scandal'') s-a accidentat mama atat de rau incat nu se stie cat de bine se va recupera...mana e in ghips, aia se va reface mai usor, dar cu ruptura de bazin e grav si cu faptul ca, la propriu, i-a intrat piciorul in posterior...nu stiu daca intelegeti ce vreau sa spun, dar articulatia de sus de la femur a intrat intre oasele bazinului...acum e intr-o ,,mica'' interventie, ii baga nu stiu ce tije cu carlige, i le scoate pe la genunchi si ii vor atarna greutati ce vor fi puse pe scripeti pentru a trage treptat piciorul inapoi...asta se va intampla pe parcursul a minim o luna...intre timp e posibil sa ajunga la Bucuresti pentru o proteza la sold...
plus ca noi avem totul pregatit pentru ,,petrecerea'' de mot ce va avea loc maine, si la rugamintea mamei mele o vom face :((( ,( nu mai amanam) fara ea sau taica-meu, sora-mea va fi langa ea la spital pana voi merge eu sa o inlocuiesc...bine ca sta Vlad cu soacra-mea si cu cumnatele, se inteleg de minune...eu ma prezint doar pentru alaptat...
PS: am postat acest mesaj si pe facebook si de aceea apare iar ,,evenimentul'' aici, nu am avut puterea sa il modific, doar informatie in plus are, deoarece unele dintre fete scriu doar aici si nu vreau sa ,,dispar'' dintr-un loc sau altul, imi sunteti dragi ABSOLUT TOATE

Mergi la inceput