Unde mai printati poze, si cu cat?

Unde mai printati poze, si cu cat? | Autor: A_Iulia

Link direct la acest mesaj

...in Bucuresti? Parca erau niste oferte acum cativa ani la Carrefour, mai sunt valabile? Sau aveti idee unde se pot printa pozele in Bucuresti la un pret avantajos?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

in aceasta perioada la carrefour este o promotie, pentru poze format 10x13, daca ai mai mult de 100 buc de printat, ai un pret promotional de 0,19 ron/buc.
promotia este valabila pana pe 21 septembrie.
mai multe detalii gasesti pe site-ul oficial al carrefour, la sectiunea alte servicii. mi se pare ca poti down-loada gratis aplicatia si lansa comanda on-line, cu mentionarea magazinului de la care vrei sa-ti ridici pozele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Multumesc, eu as prefera 10x15, toate pozele le am asa...promotia lor e doar pentru 10x13?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

si www.say-shops.ro/?pg=promofoto" target="_blank">aici au o oferta. dar tot cu 10*13.

mami de www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina si Andreea Miruna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

pe turbo . ro au oferte speciale tot timpul, eu astept oferta de 0,19 lei buc pozele 10-15, la peste 100 buc.
le incarci pe site si le iei de la cel mai apropiat magazin
eu am printat cred ca peste 2.000 de poze si am fost multumita

succes

Lilina & fulgerul Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria.amana spune:

Citat:
citat din mesajul lui aka

si www.say-shops.ro/?pg=promofoto" target="_blank">aici au o oferta. dar tot cu 10*13.

mami de www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina si Andreea Miruna


e ca lumea oferta!

Mergi la inceput