Dulceturi si papanasi de 4 ani! La multi ani!(435)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Citat:
citat din mesajul lui luy

Ce i-ai facut lui Andrei ? Nu l-am recunoscut in poze, de parca nu l-as fi vazut acum 2 saptamani


Si eu ma gandeam cand l-am vazut ca daca l-as intalni singur pe strada n-as sti cine e! Daca nici tu n-ai fi stiut m-am linistit!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Citat:
citat din mesajul lui SabinaY.
O intrebare: cine e tipa aia bine, tunsa bob, care arata beton, eleganta si frumoasa, care o tine de mana pe Alex?



Cum mah cine e , e "doamna"!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Erina
Ii sta minunata in uniforma si clamite.


Mah..mi-am batut ceva capul incercand sa inteleg ce obiecte de vestimentatie sunt clamitele

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

So Roxana.. ne zici si noua ce i-ai scris pe caiet.. sau e prea personal!

Si eu as fi vrut sa vad o poza cu tine in prima zi de scoala a Alexandrei!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Neata!

Rox, ce frumoasa si delicata a fost Alex in prima zi de scoala!Va dorim numai succes, rabdare, perseverenta si muuulta veselie!!!!
Wow, ce chestie, acum un an eram la fel de emotionata si plina de nerabdare sa-mi vad copilul in prima lui zi de scoala!Recunosc, ca si acum am emotii la fel de puternice, desi greul cel mai mare a trecut!
Iar Andrei e minunat!Nici eu nu l-am recunoscut, poate si datorita faptului ca l-ati tuns mai scurt!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Carpatina ai fost maxima!!!
Eu am o scuza ca am scris asa, David in brate si mariit!

Luiza astept o zi cu soare sa ii fac Dariei un portret si trimit.


La multi ani Raisa

La multi ani Ana Alexandra

La multi ani Cristian Mihai

La multi ani Yanis Luca

La multi ani Cristian Matei
Sa fiti sanatosi si fericiti si sa aveti o viata de vis.
Cecilia multumim de tratatie sa iti traisca baiatul frumos!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Buna dimineata. Multi sarbatoriti si azi:

Raisa, Ana, Cristian Matei, Cristian Mihai si Yanis, sa fiti voiosi, norocosi si sanatosi!

Annisia, la multi ani, sa iti traiasca baiatul, sa te bucuri de el si sa se impace bine cu suriorul.

Cecilia si Andreea, la multi ani, sa va traiasca piticii!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Raisa, Ana Alexandra, Cristian Mihai

Yanis si Cristi

La multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Multumim tare mult tuturor pentru aprecieri si gandurile bune. Astazi o sa ma mobilizez sa pun ceva poze si cu flacaul, sa nu il discriminam. Asa il puteti vedea la ziua lui cu parul mai pletos, ca vad ca in pozele tunsurici nu il mai recunoasteti.

Erina, sunt haiosi si cu ochelari, asa e. Nu i-au purtat la party si nici Alex la deschidere, dar in rest ii poarta zi de zi.

Bernix, dar tu nu povestesti nimic?

SabinaY, imi pare rau ca ai probleme cu somnul. Sa fie de la griji? Eu, spre deosebire de tine, pic lata seara si urasc ceasul dimineata. Doamna bine si tunsa bob este dna invatatoare.

Luy, a trebuit sa il tundem. In rest jur ca nu i-am facut nimic .

Carpatina, nu a avut cine sa imi faca si mie o poza in prima zi de scoala a Alexandrei. Dar daca vrei din prima zi de scoala a mea sa stii ca scanez imediat.

Alina, deci la clasa a2a esti mai relaxata, da?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

Intru sa zic cu intarziere La Multi Ani cu multe bucurii, sanatate, fericire si succese nenumarate dragilor nostri: Teodora de mami irina.c, Ana-Elena de mami bernix, Bianca Elena de mami Veroboroda, Sara Ioana de mami Gabriela, Antonia Maria de mami Mandarinutza, Elisa Lavinia de mami myral, Bogdan de mami babylina, Erika de mami SabinaY, Andrei Serban de mami Roxana, Vlad Mihai de mami Slippers76, Matteo de mami Piccaflor, Vladimir de mami Aniast72, Matei de mami Aminoreanu, Miruna de mami LaviniaN, Maria Teodora de mami bikmaria, Ana-Maria de mami magdaz, Rares de mami Pinacolada, Miruna de mami prisi, Gheo de mami Sabina, Eliza de mami Ramonaiani, Raisa-Maria de mami Si_Bv, Cristian Mihai de mami ANDREEA11, Yanis Luca de mami Annisia, Cristian Matei de mami Cecilia L. Sa va traiasca minunatii 1000 de ani si voi pe langa ei .

Cu ocazia asta am realizat de sunt ff multe fete de care nu mai stiu/m nimic, de ex. Babylina, Piccaflor, etc. Sper ca totul e bine si ca toata lumea a sarbatorit, sarbatoreste sau va sarbatori superb!!!

Mergi la inceput