Dulceturi si papanasi de 4 ani! La multi ani!(435)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Rox, asteptam impresii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Dragelor, scuze pentru intarzierea la apel, am avut o zi grea la munca si sincer nu prea sunt in apele mele.

Dar inainte de povestiri:

Miruna, Gheo, Eliza, Raisa, Stefan si Rares! , sa fiti sanatosi si norocosi.

Sabinelu, multa bafta in ce ti-ai propus. Ma bucur tare ca ne am auzit azi, imi lipseai. , si sa va traiasca piticul nazdravan si cuceritor.

Marta, mare si voua, si la multi ani!

Issbeluta, imi pare rau de problemele legate de vaccin, poate e mai bine ca noi nu l-am facut. Multa sanatate!

Cecilia, la noi a refuzat categoric doctorul sa il faca inainte de 4 ani, nici daca mai erau doar 4 zile pana atunci. Iar la 4 ani nu l-am facut ca racise Andrei.

Vale, va tinem pumnii si voua, sa iasa cum trebuie joi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Acum sa revenim la micuta scolarita . A fost dulce, draguta si dezinvolta, s-a bucurat tare si a declarat ca a fost cea mai frumoasa zi. Ne au toropit emotiile si caldura, dar nu ne am dat batuti, si dupa ce am deschis anul cu multe multe baloane lansate pe cer, am vizitat clasa si am luat acasa ghiozdanele. Prima tema a fost pentru mami si tati, sa ii scriem un gand de inceput de scoala pe caietul pentru comunicari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceamica spune:

buna

Elena multumesc ,eu pana acum i-am dat vigantol , iti spun vineri daca ce versiune are dr lui.

continuand cu gradi , m-am mirat ca a inceput pe 5 pentru ca in ultimele zile din anul trecut chiar am stat de vorba cu noua educatoare si ea mi-a zis sa-l aduc pe 12 cu lista de analize. si chiar am intrebat-o sa fiu sigura ca am inteles bine data ! Oricum azi dimineata i-am dus si fiola pentru copro si nu v-a fi gata pana luni . Deci toate drumurile duc spre marti Si daca ma gandesc eu bine nu l-as duce marti ca e 13 , miercuri sa-l iau cu mine sa cautam cadou pentru mama , joi e ziua mamei mele , poate de vineri
Cand am plecat cu el de la gradi deja incepuse cu protestele ca el nu vrea , ca nu-i plac copiii , ca vrea acasa etc . Vedem!

Alinkav Rox

Roxana , stai sa vezi ce coada o sa fie la flori luni dimineata si cat vor costa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceamica spune:

Duamna Prisi nu ai vrut sa-ti aud vocea am vazut eu . Ti-am dat tele cu numar necunoscut ca sa-ti fac o supriza supriza Lasa ca dau eu de tine ! Pupam sarbatorita , azi cred ca e fresh a dormit ea bine zilele trecute ! Banuiesc ca nu i-ai mai data sa citeasca si azi ( sunt toata un zambet , ce sa zic )La multi ani Miru!

La multi ani Gheorghe ! Ma bucur ca esti sanatos !Sabina

La multi ani mica balerina Eliza Ramonaiani


Luiza , sa vezi tu scenarii aveam in minte cum sa fac rost de cheia de rezerva de acasa Intr-unul din ele era si sotul Soranei Oricum as fi facut un deranj total ca sa venim si noi acasa . Si cand sa plecam in concediu chiar m-a fulgerat un gand legat de cartela de rezerva de la masina!
Bine ca au scapat !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

La multi ani Rares de mami Pinacolada!

La multi ani Miruna de mami prisi !

La multi ani Gheorghe de mami Sabina!

La multi ani Stefan de mami Mariadia!

La multi ani Eliza de mami Ramonaiani !

La multi ani Raisa-Maria de mami Si_Bv !


Sa aveti o viata lunga si plina de impliniri! Sa fiti sanatosi si norocosi!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

La multi ani Alexandru Andrei de mami aniast !


O viata lunga si fericita!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Roxana_G

Acum sa revenim la micuta scolarita . A fost dulce, draguta si dezinvolta, s-a bucurat tare si a declarat ca a fost cea mai frumoasa zi. Ne au toropit emotiile si caldura, dar nu ne am dat batuti, si dupa ce am deschis anul cu multe multe baloane lansate pe cer, am vizitat clasa si am luat acasa ghiozdanele. Prima tema a fost pentru mami si tati, sa ii scriem un gand de inceput de scoala pe caietul pentru comunicari.


Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei



Felcitari Roxana si Alexandra!!!

Ce copii frumosi si ce atmosfera minunata. Ii sta minunata in uniforma si clamite. Eu tot mai cred ca e copia ta fidela. Trebuia sa pui o photo poza si cu tine sa vada lumea ca am dreptate.
Mi-au placut si pozele in care e cap de pluton ceeea ce e de bine.

Te imbratisez!

Sa nu uit, syunt amindoi adorabili cu ochelari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Nu mai corectez mai suz zic doar Ema da-mi te rog noul nr pe FB. Vodaphone nu merge.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Rox, sa-ti traiasca scolarita delicata! Foarte frumoasa atmosfera de la scoala voastra. Andrei imi pare ca a crescut uimitor. E barbat de-a dreptul!

Sabina, sanatate, sa scapati de rotavirus usor si fara urmari si bafta cu work-shopurile la festival. Pacat ca sunt la ore imposibile de ajuns pt functionarii de minister, ca as fi venit si eu cu placere. Ce s-a schimbat si Gheorghe si ce fata de artist are!

Erina, sanatate lui David!

valentina, hai cu povestiri despre prima zi de scoala a Alexandrei!

Mergi la inceput