Fiv la Sibiu(32)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alecori spune:

Bitzy, #355;i-am trimis mail, sper ca l-ai primit...
Pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

alecory si eu vroiam sa vb cu tine ceva..iti trimit pm!

Doamne ajuta pana la capat!
+30 fetita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria81 spune:

buna dimineata

va pup pe toate, sa aveti o saptamana frumoasa

printe cand incepi stimularea?



Mutatia MTHFR 1298 A>C heterozigota, FVL pozitiv, 3 IA nereusite, 1 FIV nereusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria81 spune:

La sfârsitul saptamânii, Comisia pentru includerea cuplurilor solicitante în programul Ministerului Sanatatii a aprobat un numar de 138 de dosare, dintre cele 178 de dosare depuse în cursul lunii august.
De la debutul programului de sustinere a cuplurilor pentru feritilizare in vitro, din 1 iunie 2011 si pâna în prezent, Ministerul Sanatatii a aprobat un numar de 330 dosare, din cele 464 depuse.




Mutatia MTHFR 1298 A>C heterozigota, FVL pozitiv, 3 IA nereusite, 1 FIV nereusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printe spune:

maria, nu stiu exact, pe 9-10 ar tb sa-mi vina menstra, dupa ce trece merg la eco si il sun pe dr I sa-mi zica cand si cum incep. preconizez ca la mij lui sept.

Multa bafta, mai e un pic si afli daca s-a aprobat dosarul. S-au aprobat destule si runda asta!
Multum success, sa auzit o veste buna cat mai repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria81 spune:

printeDoamne ajuta, acum parca sunt emotiile si mai mari
daca vineri s-au aprobat cam cate zile or dura pana aflam, ai vreo idee?




Mutatia MTHFR 1298 A>C heterozigota, FVL pozitiv, 3 IA nereusite, 1 FIV nereusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printe spune:

eu am aflat pe 20 aug, si comisia se intalnise pe 5 aug. Am aflat din intamplare, pentru ca eu nu ma asteptam ca dosarul meu sa fie analizat in august(eu depunandu-l pe 25 iulie si am trimis o adev completare abia pe 27 aug).
Eu le-am trimis mail cu analizele hormonale si la sf mail-ului am intrebat asa mai mult ca sa nu tac daca am avut vreo sansa sa fie analizat dosarul meu in august. Ei mi-au raspuns ca dosarul e si aprobat si cand sunt dispusa sa incepem. Deci sa nu stai dupa ei ca nu te anunta prea curand. Dar lasa-i sapt asta ca sa primeasca lista cu dosarele aprobate.
Mult succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria81 spune:

am inteles
da-mi si mie te rog adresa de e-mail ca eu nu o am



Mutatia MTHFR 1298 A>C heterozigota, FVL pozitiv, 3 IA nereusite, 1 FIV nereusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printe spune:

fertilitate@polisano.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adya spune:

Salut fetelor,

Saptamana aceasta urmeaza sa ma duc si eu la Sibiu sa-mi depun dosarul. Cine imi spune cum se procedeaza, daca ma costa ceva? Cum se desfoasoara toata intalnirea cu dr?

Multumesc mult si mult succes tuturor.

Mergi la inceput