Strumfi&prichindei iul-aug2011(2)SANATATE GABRIEL!

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca-28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui adra_bell

stersesem poza, am pus-o din nou, o sterg maine. De cand mi s-au sterpelit poze de pe blog, si au aparut pe alte siteuri sunt cam paranoica. Era vorba de cum dorm www.flickr.com/photos/31922353@N04/6115757525/in/photostream" target="_blank">copiii mei

blog

The hand that rocks the cradle is the hand that rules the world

Ce frumosi sunt toti trei.


ANCA MAMI DE IUSTINA(6 ANI), STEFANIA(4ANI) SI NATALIA(6AUG2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

ruxiii dani a facut doar cu supozitor pana la 6 luni la diversificare, pus cam o data la 6-7 zile. nu facea si basta. nu cred ca da dependenta daca il pui la 4-5 zile, dar nu i-as pune mai des de atat
miha noi folosim suza. am folosit-o si la dani, are dantura perfecta, i-am scos-o destul de udor desi o iubea tare mult. acum cu alex e ffff folositoare, prefer de mii de ori suzeta decat degetul, am caz in casa de supt degetul (sotul meu) cu dantura varza si ani buni de supt
adra pt sot
anaemi asa si alex ... rade si gangureste cand vb cu el ... o sa fie doi barfitori
apropo de diversificare eu la dani am inceput cu fructe, cu masa de dimineata, rupe acum copilul fructele si legumele crude, uraste masa se pranz ... ma rog ... el cam uraste tot ce e gatit si mancarea in general, dar asta e alta poveste
ma bucura vestiloe despre ramona
Babylicious felicitari pt noaptea buna, la noi acum au inceput (se pare) cele rele oare e posibil sa apara colicii la 2 luni???????



noi am facut vaccinul, a plans fff putin (intre injectii radea ), i-am pus 1/2 de sup de paracetamol acum seara.
are 4.800 gr, 57 cm. seara primeste completare . azi a primit si la 4, nu stiu ce a avut de a plans atat de mult si mai ales atat de tareeeeeeee. noaptea nu mai dormim cum eram invatatai, abia se chinuie la niste partzuri amarate, nu stiu ce-i cu el ... parca mi-e greu sa dau vina abia acum pe colici cand pana acum alex nu prea a avut. voi ce ziceti?
fug la nani, alex doarme de la 9 acusica se trezeste

Mergi la inceput