suport carucior pt al doilea copil

suport carucior pt al doilea copil | Autor: denisamov

Link direct la acest mesaj

Buna ziua,
va rog sa ma ajutati cu un sfat. Cu ajutorul Domnului voi naste al treilea copil in ianuarie iar diferenta intre al doilea si ultimul este mica si ma gandeam sa atasez un al doilea scaunel la caruciorul deja existent. Exista asa ceva?
Multumesc.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

denisamov, felicitari pentru puiuti!

Cred ca depinde mult de carutul pe care il ai acum. Stiu ca sunt carucioare facute special sa li se ataseze un scaun suplimentar la nevoie (ceva in genul http://www.bebecarucior.ro/carucioare-copii/carucioare-gemeni/chipolino-carucior-pentru-2-copii-euphoria-cu-fotoliu-auto-1.html) si vin cu scaunul al pachet. Eventual verifica pe situl producatorului carutului pe care il ai, poate au ei ceva in sensul asta.

Bafta!

Ioana, mami de Patricia

Sa va traiasca puiutii, sa fie sanatosi si norocosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamov spune:

Multumesc pt raspuns.
Caruciorul actual este un chicco trip cu 3 roti si nu am gasit ceva ce poate fi atasat la el ci doar un suport universal doar ca pe acela se sta in picioare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Exista adaptor universal: www.shopmania.ro/echipament-pentru-copii-si-bebelusi/p-adaptor-pentru-al-doilea-copil-ez-step-litaf-17396291" target="_blank">de la Litaf
Seat to go - Litaf
Si acum vad ca au aparut www.buburuza.com/mergem-la-plimbare/carucioare-copii-si-bebelusi/accesorii-pentru-carucioare/scaun-pentru-al-doilea-copil-model-ska?utm_source=shopmania&utm_medium=cpc&utm_campaign=direct_link" target="_blank">si de la Peg Perego

Acum 2 ANI NU AVeai de unde alege, erau numai cele de la Inglesina


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA; www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2
A DOUA MINUNE
MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!
Sa o ajutam pe Georgi sa mearga
Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput