Prietene la bine si la greu -133-Hai Laura!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

neata

fetele cucuietele, eu fac o comanda la astia cu papuci cu talpa moale din piele, in special pentru gradinita http://tikki.ro/website/ProductCategory.php?sizeId=3
daca e cineva din Bucuresti interesat, astept pana diseara sa-mi spuneti




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumi_calin spune:

Buna ziua!

Laura felicitari, recuperare usoara si rapida
Bebe mic sa fie sanatos si sa creasca mare!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

ups, eu am ramas in urma cu felicitarile

Laura sa va traiasca feciorasul, sa fie sanatos si voios, si tu pe langa el!




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

bine v-am gasit,fetelor!!!

BINE AI VENIT PUI MIC DE LAURA!!!SA FII SANATOS,CA VOINIC ESTI DE PE ACUM!!!LAURA,REFACERE RAPIDA SI LAPTIC DIN BELSUG!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

magda sa va intoarceti cu vesti bune din Germania!!! multa sanatate luptatorului-cu-casca!!!

Dana imi pare rau ca s-a mai ivit o problema si nu te poti bucura linistita de sarcina,dar sper din toata inima ca e o alarma falsa ,ca si data trecuta

monis superbe pozele; se vede ca v-ati bucurat de vacanta!!! P.S draguti tare si pantofiorii

ramonika la mine a inceput deja numaratoarea inversa si chiar daca revin la vechiul loc de munca pe aceeasi pozitie,tot ma incearca tot felul de temeri...d-apoi in cazul tau...nu-mi vine sa cred cum au zburat acesti 2 ani jumate...

cristina ma bucur ca finutele sunt k!!


despre noi ce sa va mai zic...toate sunt cam la fel ,vorbim intruna ..a inceput cu intrebarile : ce-i acolo? aia ce e? ce se aude? ce face cutare? etc....ma doare gura deja si ce e mai nasol ca uneori nu stiu ce explicatii sa-i dau ...de mancat,mancam cand cum ; suntem tot in faza de 'nu vei',dar de fapt "vei",cu 'olita' batem pasul pe loc (nu am insistat f.tare,ce-i drept),altfel suntem bine sanatosi.

eu sunt cu spatele in pioneze,abia ma misc dimineata:imi amortesc maini,picioare;uneori nu pot sa ma aplec,daca ridic greutati simt ca mi se rupe spatele...intr-un cuvant ,parca sunt calcata de tren...si asta imi creaza un disconfort teribil...asta e ,se pare ca nu intineresc si,in consecinta, trebuie sa iau masuri


scuze ca m-am intins atat...va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

salutari tuturor!
bine ai venit bebe de Licu, mami.. refacere rapida !
intalneala placuta in IOR, noi nu promitem nimik, oricum noi iesim in parc la ora cand ceilalti copilasi se duc la nani....
Ava, bine ai reaparut ! Bubulacii ce mai fac? Nicio sansa sa ii mai intalnesc, dimineata sunt cu Dragos la scoala, seara iesim in K.... mai pune si tu o poza





poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:



Bun venit pe lume, Irisoiului! Insanatosire grabnica, mami licurici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5

fetele cucuietele, eu fac o comanda la astia cu papuci cu talpa moale din piele, in special pentru gradinita http://tikki.ro/website/ProductCategory.php?sizeId=3
daca e cineva din Bucuresti interesat, astept pana diseara sa-mi spuneti




Eu i-am luat si lui Pinky si lui Zbuciumix Tikki. Lui Pinky i-am luat cu Hello Kitty si lui Zbuciumix i -am luat cu masinute. CAlitate foarte buna. Insa... sunt de iarna. SUnt cam grosuti pt toamna. Adica, le trebuie ceva sa poarte pe prioada toamnei, ceva gen expadrile.
Sunt super. EU i-am luat de la Babyexpo. Urmatorul e in jur de 20 sept. Puteti sa luati de acolo. Aveau si o reducere. Parca i-am luat cu 50 lei.
Chiar merita sa luati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

Bine ai venit pe lume, bebelus de Laurici! Sa fii sanatos si sa aduci numai impliniri parintilor si surioarei tale!

Gabita, nici noi nu am mai fost de mult in parculetul nostru, ne ducem la curte ca avem acolo si o mica piscinuta si tobogan, jucariile de nisip. Pentru variatie, mai mergem in Libertatii sau la shopping dupa gresie, faianta, de-astea Cum merge scoala? va pupam

Dana, sa dea DD sa nu se confirme diagnosticul

Sarandita, bine ca nu e vorba de stafilococ, vor trece repede bubitele si fara tratament. pupam mancacioasa mica

Ancuta, as veni si eu sa va vad, dar mi-e tare greu sa plec cu amandoi neastamparatii care o data liberi o taie care incotro. Poate puneti poze La greci mergeti pana la urma? o sa fie buna perioada ca nu prindeti calduri insuportabile. Sa aveti vreme buna!

va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Sa cante muzica,sa curga sampania,petrecere mare pt Licu si dolofnelul ei!

Licu , refacere rapida, iti doresc sa nu mai ai dureri de cap, si sa ai laptic mult,iar bebe "X" sa fie mancacios si neplangacios!

Dana,nu trebuie sa te stresezi prea mult din cauza presupusului diagnostic(spun asa pt ca am inteles ca nu ar fi sigur,inca),nu e atat de rau pe cat suna. Am avut eu si Laura Garner. Trebuie sa ai grija ce mananci, deci un regim alimentar fara dulciuri,unele fructe etc. Totul va fi bine!


Mergi la inceput