viitorul suna bine...cu Gabriel si Ana :)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Citat:
citat din mesajul lui strumphitza

Foarteeeee frumoasa si emotionanta povestea voastra!!! Felicitari, am citit pe nerasuflate si parca mai voiam sa mai citesc cand s-a terminat... sau poate in viitorul apropriat ? Ai talent la scris si povestit, imi place umorul tau... imi place familia si va urez o viata plina de fericire si bucurii

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

cat curaj aia vut si cata intelepciune in deciziile tale . te admnir sincer .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabriela_tutuianu

cat curaj aia vut si cata intelepciune in deciziile tale . te admnir sincer .

"niciodata nu e prea tarziu"


Nu ai de ce sa ma admiri

Sunt femei cu adevarat puternice si cu adevarat intelepte..ce am facut eu e nimic..
Oricum multumesc mult pentru complimente, desi sincer nu le merit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Sunt insarcinata cu bb 2, mai am 3 saptamani si nasc.
Am apucat acum sa citesc de-abia prima parte si m-a busit plansul. Foarte frumos ai scris. Felicitari!

Ingeras, mami de Maya
Maya va avea o surioara sau/si un fratior! cand va vrea Dumnezeu...
5 sarcini pierdute 5-8 sapt
1 extrauterina
1 FIV nereusit (6 blasto AA)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Felicitari din tot sufletul!Foarte frumoasa poestea ta!sa va traiasca copilasii si sa fie sanatosi!Si voi la fel,sa va bucurati alaturi de ei!

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007) si bebe Raul Gabriel(13.06.2011)


2 sarcini oprite din evolutie la 5s si 7s-MTHFR C677T heterozigot, PAI1 4G/5G genotip heterozigot
tratament aspenter 1/zi,femibion 1/zi,acifol 1/zi,magneB6 2/zi,utrogestan 400,clexane 0,4

In cartea vietii, un înger a scris despre nasterea copilului meu. Apoi, închizand cartea, a murmurat: "Prea frumos pentru acest pămant!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefania_97 spune:

Felicitari pentru familia implinita si fericita Multa sanatate si timp sa va bucurati unii de altii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Citat:
citat din mesajul lui ingeras26a

Sunt insarcinata cu bb 2, mai am 3 saptamani si nasc.
Am apucat acum sa citesc de-abia prima parte si m-a busit plansul. Foarte frumos ai scris. Felicitari!

Ingeras, mami de Maya
Maya va avea o surioara sau/si un fratior! cand va vrea Dumnezeu...
5 sarcini pierdute 5-8 sapt
1 extrauterina
1 FIV nereusit (6 blasto AA)


Sper ca ai nascut deja si ai avut parte de o nastere ushoara si un bb sanatos si papacios!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Citat:
citat din mesajul lui RAMONELLA

Felicitari din tot sufletul!Foarte frumoasa poestea ta!sa va traiasca copilasii si sa fie sanatosi!Si voi la fel,sa va bucurati alaturi de ei!

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007) si bebe Raul Gabriel(13.06.2011)

2 sarcini oprite din evolutie la 5s si 7s-MTHFR C677T heterozigot, PAI1 4G/5G genotip heterozigot
tratament aspenter 1/zi,femibion 1/zi,acifol 1/zi,magneB6 2/zi,utrogestan 400,clexane 0,4

In cartea vietii, un înger a scris despre nasterea copilului meu. Apoi, închizand cartea, a murmurat: "Prea frumos pentru acest pămant!"



Ramonel saru'mana de urari! Si tu sa ai parte de bucurii alaturi de copilasii tai superbi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Citat:
citat din mesajul lui stefania_97

Felicitari pentru familia implinita si fericita Multa sanatate si timp sa va bucurati unii de altii

Viata in patru :)
Stefania, mami de fetita nazdravana www.flickr.com/photos/balexandre/sets/72157601644638166/" target="_blank">Catarina din 25/08/07 si baietel cuminte www.flickr.com/photos/balexandre/sets/72157623492246249/" target="_blank"> Andre din 02/08/10


Asemenea draga mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oxidoni spune:

Superbe povestile!

Sa va traiasca minunatiile de copii, sa traiti si voi, sa fiti sanatosi si sa va bucurati unul de altul!



Mami de minune de fetita Miruna-Maria

Mergi la inceput