Targoviste (13)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lacrabaciu

Stiti cumva unde pot face echo abdominal gratuit cu trimitere de la medic fam. pentru fetita mea de 6 ani?


Cel mai mare bine pe care il poate face un tata copiilor sai este sa o iubeasca pe mama lor!


La noi in TGV nu prea se mai face pe nicaieri ceva gratuit...fondurile sunt f putine pt gratuitati...in pricipiu orice clinica privata din oras are contract cu CAS-ul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

buna fetele

giny am dus fata ieri la cresa in recunoastere si nu a mai vrut sa plece o sa o duc dupa 12 in colo sapt viitoare o sa ii duc actele si ce mai trebuie, si sa mai stea acolo la joaca sa se acomodeze distractie placuta la petrecere.

cristina nu am cum sa iau concediu acasa ca ceea ce ma dispera si de care vreau sa scap este acasa adica socramiu ma bucur ca nu a ramas cu urme roxi ary are o cruce in frunte de la cazatura si apoi de la cusatura sper sa treaca si la ea

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata dragelor,

Vad ca avem pe cineva nou aici.

Bine ai venit Lacrabaciu. Eu nu prea stiu mersul lucrurilor la targoviste deci nu te pot ajuta. Daca vrei sa ramai pe la noi spune-ne mai multe despre tine.

Flori cum a fost petrecerea? A mea a iesit super.
Getik mama si incearca si tu sa te odihnesti printre picaturi ... Acum ca pleaca Ari la gradi o sa ai ceva mai mult timp.

Eu fug ca la 9 am o intalnire.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Buna...mai pe seara!

Am multa hartogarie de pus la punct pt scoala....de 2 zile fac zacusca, coc ardei...nu se mai termina! Maine alta portie de zacusca...
Piticul urla in fiecare dimineata cand plec de acasa ...vrea si el cu mine.... Greu...

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

La mine ploua, ploua, ploua si chiar este trecut de ora 9...LOL

Flori mama fata harnica. Eu mi-as dorti sa fac zacusca. Cred ca nu-mi mai amintesc cum se face. Am ani de cand nu am mai procesat asa ceva.

Cat despre Edi pui iubit lasa ca o sa se invete el. Dai si lui cateva saptamanai. Nu poate sa-si taie buricul asa dintr-o data.

Getik nika nou?

Eu am treaba de nu-mi vad capul la servici dar mi-am facut timp si de voi.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Vad ca nimeni nu mai intra dar sa va zic eu doua vorbe. La mine este tot urat afara. Aseara am fost la chinezesc sa sarbatorim ca si-a luat permisul de conducere un coleg si toata noaptea stomacelul meu nu a fost prea fericit...Am baut cred ca doi litrii de apa ceea ce nu ma caracterizeaza.

Va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Neata!

La noi e o harababura generala. Eu incerc sa ma adaptez noului program...greu dupa 3 ani de stat acasa. Incerc sa-mi intru in ritm. Edi s-a invatat ca mami pleaca dimineata la serviciu. Poate o sa-i fie usor si la gradi...sper!

Cristina ai curaj daca te bagi la meniuri chinezesti. Eu n-as putea manca asa ceva.

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata.

Flori te cred ca este tare greu dar se va invata pentru ca nu are incotro.

Eu azi sunt intr-un mood ciudat. M-am trezit cu fata in jos. Am fost la sala si ma simt un pic obosita dar asta este.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Seara buna!

Cum te mai simti, Cristina?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Flori iubita azi sunt bine. Ieri si ziua a fost cu susul in jos exact cum m-am trezit eu. Am avut in schimb parte de os chimbare de vreme si cand am plecat de la servici era soare. M-am dus acasa si am realizat ca nu am paine. Aveam chef sa mananc ceva ceea ce nu mi se intampla mie foarte des. Asa ca am avut o plimbare prelungita care mi-a intors starea de spirit la 180 de grade.

Azi bine, e si vineri deci vine weekenul cu odihna.

Edi ce mai face?

Pupici.

Mergi la inceput