Decorare

Decorare | Autor: goldi

Link direct la acest mesaj

Buna,
Imi puteti recomanda o firma de incredere pentru decorarea bisericii, restaurantului, etc ?
Pe net sunt o gramada, nu stiu cat de serioase. Nu vreau cine stie ce, ceva mediu, dragut si discret .
Daca se considera reclama, astept pe PM, sau e-mail.



"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata !...
In final, am inteles insa ca obstacolele reprezinta de fapt viata ." Alfred Souza

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MElise spune:

Ti-am raspuns pe mail. Acu vad ca tu esti din Bucuresti... decoratoarea mea e din Iasi, dar stiu ca au mai facut si in tara... cauta pe net site-ul lor. Firma se cheama Aquarelle.

MElise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goldi spune:

Da, nu m-am uitat de unde esti .
Multumesc incep sa forez

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata !...
In final, am inteles insa ca obstacolele reprezinta de fapt viata ." Alfred Souza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucis spune:

Eu am facut deco la biserica si restaurant cu Dana Design, vad ca au pus pe site-ul lor si ce a fost la noi, http://decoratiunifloralesialtele.blogspot.com/2011/08/un-botez-vesel-si-colorat.html , am fost foarte, foarte multumita si m-am bucurat ca si invitatilor le-a placut mult. (Daca se considera reclama o sa ii trimit PM lui Goldi). Poate te ajuta informatia asta.

Petrecere frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goldi spune:

Ralucis,


"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata !...
In final, am inteles insa ca obstacolele reprezinta de fapt viata ." Alfred Souza

Mergi la inceput