Un membru dc...in lacrimi!

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

EVA, LA MULTI ANI!

Mada, multa putere


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

micuta Eva! sanatate si refacere rapida, printesa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

La multi ani,pui mic.Sa fi sanatoasa,si sa dea DD ca acest necaz sa fie primul si ultimul,pana la sfarsitul vietii luungi pe care o vei avea ,alaturi de toti cei dragi tie

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
ne pregatim de scoala/gradinita ... ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi66 spune:

Buna!
Sanatate micutei si multi anisori alaturi de familie!

P.S.:trebuie sa contrazic pe cineva de pa pag.28....nu a cazut in ceva fierbinta, arsurile ar fi fost mult mai urate, dar totodata trebuie sa fiu de acord ca acolo e mai mult decat o ceasca de cafea.Cel putin asa mi se pare si mie!Important e ca voi sa faceti tot posibilul ca sa nu-i ramana urme....soarele (in limitele n ormale)face bine, crema de galbenele.Si inainte ca cineva sa se ia de mine, sau poate nu, vreau sa va spun ca eu am cazut in ligeanul cu paa fierbinte la 1 an si 7 luni.Fetita nu-si va aminti nimic, dar ai mei parinti au fost foarte mult cu mine la mare.Chiar si dupa 25 de ani mi se mai vedeau urmele de strampi pe fund, iar urma ce am avut-o la piciorul stang s-a restrans aproape total.Acum( la aproape 45) nu se mai cunoaste aproape nimic.Sanatate tuturor va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Buna seara...
Va multumim de urari......Eva a suflat in lumanarica,a cantat si ea la multi ani,si-a urat singura.......:la multi ani",apoi a flocait cadourile........a tuns papusa"cum a facut bunica la spital"exact asa mi-a spus....atunci a tuns-o mama ca era pielea arsa....si trebuia sa o curete.....apoi a rezolvat rapid tortul...a bagat mana pana la cot in el"e delicios"..si ac erut un biberon cu lpste.apoi a inceput metodic,impreuna cu prietena ei cea mai buna Ioana sa demoleze cam tot pe unde apucau....Mi-au dat lacrimile cand am vazut ca era sa se apuce de plans la vederea lumanarii aprinse,dar a izbutit s-o sufle...in fine....maine dau la presa totul,frumos frumos.tre` sa vb cu cineva si dupa...va anunt eu...acum am acoperit toate posibilitatile....




Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Astazi ai implinit 2 anisori...

La multi ani, Eva-Maria, la multi ani, pui mic!

Ma rog Fecioarei Maria din tot sufletul, sa te faci bine si sa uiti ca doare...

Mami si tati...multa putere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

LA MULTI ANI!

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

In bucataria mea

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sileriki spune:

LA MULTI ANI !!! Sa cresti mare si frumoasa si sanatoasa te pupam

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

LMA de ziua numelui, Eva Maria!!!!

Asteptam surprizele, Madalina!

Mergi la inceput