Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Discutii generale

Un membru dc...in lacrimi!

(2 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 55
Relusha
Relusha

1297 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiRelusha Adauga semn de carte la raspuns Trimite Relusha un Mesaj Privat
EVA, LA MULTI ANI!

Mada, multa putere

Mirela, mamica fericita si implinita de RADU-DEIAN (07.06.2009) + DRAGOS-ZIAN (10.01.2011)
Mergi la inceput

G_I_O

636 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite G_I_O un Mesaj Privat
micuta Eva! sanatate si refacere rapida, printesa!
Mergi la inceput
Alex@Sara
Alex@Sara

1545 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Alex@Sara  Trimite mesaj yahoo luiAlex@Sara Adauga semn de carte la raspuns Trimite Alex@Sara un Mesaj Privat
La multi ani,pui mic.Sa fi sanatoasa,si sa dea DD ca acest necaz sa fie primul si ultimul,pana la sfarsitul vietii luungi pe care o vei avea ,alaturi de toti cei dragi tie

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
ne pregatim de scoala/gradinita ... ...
Mergi la inceput

gabi66

401 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite gabi66 un Mesaj Privat
Buna!
Sanatate micutei si multi anisori alaturi de familie!

P.S.:trebuie sa contrazic pe cineva de pa pag.28....nu a cazut in ceva fierbinta, arsurile ar fi fost mult mai urate, dar totodata trebuie sa fiu de acord ca acolo e mai mult decat o ceasca de cafea.Cel putin asa mi se pare si mie!Important e ca voi sa faceti tot posibilul ca sa nu-i ramana urme....soarele (in limitele n ormale)face bine, crema de galbenele.Si inainte ca cineva sa se ia de mine, sau poate nu, vreau sa va spun ca eu am cazut in ligeanul cu paa fierbinte la 1 an si 7 luni.Fetita nu-si va aminti nimic, dar ai mei parinti au fost foarte mult cu mine la mare.Chiar si dupa 25 de ani mi se mai vedeau urmele de strampi pe fund, iar urma ce am avut-o la piciorul stang s-a restrans aproape total.Acum( la aproape 45) nu se mai cunoaste aproape nimic.Sanatate tuturor va doresc!
Mergi la inceput

eumada

5597 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luieumada Adauga semn de carte la raspuns Trimite eumada un Mesaj Privat
Buna seara...
Va multumim de urari......Eva a suflat in lumanarica,a cantat si ea la multi ani,si-a urat singura.......:la multi ani",apoi a flocait cadourile........a tuns papusa"cum a facut bunica la spital"exact asa mi-a spus....atunci a tuns-o mama ca era pielea arsa....si trebuia sa o curete.....apoi a rezolvat rapid tortul...a bagat mana pana la cot in el"e delicios"..si ac erut un biberon cu lpste.apoi a inceput metodic,impreuna cu prietena ei cea mai buna Ioana sa demoleze cam tot pe unde apucau....Mi-au dat lacrimile cand am vazut ca era sa se apuce de plans la vederea lumanarii aprinse,dar a izbutit s-o sufle...in fine....maine dau la presa totul,frumos frumos.tre` sa vb cu cineva si dupa...va anunt eu...acum am acoperit toate posibilitatile....

Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

Mergi la inceput

Raza de soare

4149 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Raza de soare un Mesaj Privat
Astazi ai implinit 2 anisori...

La multi ani, Eva-Maria, la multi ani, pui mic!

Ma rog Fecioarei Maria din tot sufletul, sa te faci bine si sa uiti ca doare...

Mami si tati...multa putere!
Mergi la inceput

Serialbastre

1560 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Serialbastre Adauga semn de carte la raspuns Trimite Serialbastre un Mesaj Privat
LA MULTI ANI!

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

In bucataria mea

POZE
Mergi la inceput

sileriki

425 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luisileriki Adauga semn de carte la raspuns Trimite sileriki un Mesaj Privat
LA MULTI ANI !!! Sa cresti mare si frumoasa si sanatoasa te pupam

Evi mama fericita a lui Eric 14.06.2000
Mergi la inceput

eumada

5597 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luieumada Adauga semn de carte la raspuns Trimite eumada un Mesaj Privat

SURPRIZE SURPRIZE

Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

Mergi la inceput

G_I_O

636 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite G_I_O un Mesaj Privat
LMA de ziua numelui, Eva Maria!!!!

Asteptam surprizele, Madalina!

Editat de - G_I_O on 15/08/2011 11:28:38
Mergi la inceput
Pag. din 55 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com