Care este marea provocare Tide?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

www.desprecopii.com/Images/Upload/el1.jpg" border="0">

www.desprecopii.com/Images/Upload/el2.jpg" border="0">



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamaco spune:

fotografiile noastre de ce nu au aparut? le-am trimis ieri pe e-mail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tcaciuci spune:

poza aici: http://i1086.photobucket.com/albums/j460/tataionut/IMG_1985.jpg

hop si noi sa ne inscriem la concurs poate castigam tide sa avem hainute curate.iata poza cu nazdravanul meu afara, langa bicicleta lui draga.

iar raspunsul la intrebarea dumneavoastra este :" Obiectivul provocarii Tide Absolute este sa redea albul 100% Tide sosetelor purtate la fotbal fara ghete de catre copiii de pe plaja Bellona din Eforie Nord."
mult succes tuturor!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

www.desprecopii.com/Images/Upload/co.jpg" border="0">



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Albumul cu fotografii il puteti gasi AICI - Marea provocare TIDE !

Asteptam in continuare pozele voastre la adresa poze@desprecopii.com si raspunsul la intrebarea: Care este marea provocare Tide ?

Succes !



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Citat:
cristinamaco Publicat la - 10/08/2011 : 13:14:42
--------------------------------------------------------------------------------
buna ziua,
nu inteleg de ce pozele noastre nu sunt inscrise in concurs.
imi cer scuze ca tot insist.
multumesc pentru raspuns


Mai trimiteti o data fotografiile
admin: sunteti aceeasi persoana cu tcaciuci deci am inchis contul dvs.



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

www.desprecopii.com/Images/Upload/pai.jpg" border="0">



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona14 spune:

Obiectivul provocarii Tide Absolute este sa redea albul 100% Tide sosetelor purtate la fotbal fara ghete de catre copiii de pe plaja Bellona.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns berbecutz spune:

RASPUNS: Marea provocare Tide Absolute este sa redea albul 100% Tide sosetelor purtate la fotbal fara ghete de catre copiii de pe plaja Bellona.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns varvaflori spune:

http://s1089.photobucket.com/albums/i347/vfl2/ buna ziua, numele meu este florentina si am o fetita.din pacate datorita starii de sanatate n-am putea sa mergem la mare dar ne-am dori tare mult sa castigam un premiu Tide, asa ca va trimitem cateva fotografii. nu stiu de ce nu merge sa atasez pozele, dar le trimit ca link direct. sper sa nu va suparati si sa copiati dvs de acolo.multumim! cu drag, Varvariche Florentina si Gigi,jud.Neamt, LOC. P.Neamt. Marea provocare TIDE este ca TIDE ABSOLUTE sa redea albul 100% sosetelor purtate la fotbal fara ghete de catre copii.

Mergi la inceput