LMA Andra, Clara si Andre - Delfinasi (165)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns palomina spune:

Racusor, nu mai fii suparata.... Mai incerci saptamana viitoare. Si sa nu-ti pese de mosi si babe, asta-i buna, asa-s copiii! A. deocamdata sta linistit la impartasanie, chiar mai stam un pic la slujba sa-si temine de mancat anafura.

Am si uitat sa va zic buna ziua v-am pupat, o zi frumoasa sa aveti!

la mas feliz mamacita del mundo - Antonito 18.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainotna spune:

Racusor imi pare rau ca nu ai putut sa-l impartasesti, dar nu fi suparata ca se uitau in biserica la tine, stii doar ca multi se duc la biserica fiindca asa simt, dar sunt si multi care se duc doar ca sa aiba ce comenta. Lasa-i in lumea lor...
Pe mine ma mai doare operatia dar nu stiu sa-ti zic cand anume...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palomina spune:

Aaa, pe mine nu ma doare operatia.. In schimb cand stranut ma doare undeva in spate, coloana, probabil unde a fost facuta injectia pt anestezie... Vi s-a intamplat asa ceva ? Si daca stranut de mai multe ori, chiar ma doare toata ziua locul ala... Totusi a trecut aproape un an...

la mas feliz mamacita del mundo - Antonito 18.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonavlas spune:

Ieri am sarbatorit-o pe Raisa, a avut primul ei party si dat fiind ca vremea nu a tinut cu noi, o invata mami de la un anisor cu cluburile. Am sarbatorit intr-un club privat cu prieteni, colegi, mamici si tatici.

Noi ne-am simtit f bine, Raisa a mancat sarmale pt prima data (din pui) si tort (branza de vaci si mere).

Distractia a inceput la ora 13 si la 20 am venit acasa....ei, aici a inceput iar distractia....pana azi noapte la 1.30. Cred ca a confundat ziua pt ca in noaptea asta la 1.30, acum un an, se nastea....sper ca nu imi face si azi aceeasi figura.

Asadar, acum doarme ca s-a trezit abia la 10.

Mami fericita de Raisa - 01.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufescu spune:

am trimis pe grupul de yahoo poze de la munte de la ochidut.dupa cum va spuneam e foarte frumos.ma duc sa bag un somn,poate ma lasa piticu vreo ora...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilinca79 spune:

Buna ziua mamicile mele dragi,

am si eu un moment de respiro ca sta tati si il distreaza pe Victor...altfel tot mai greu e cu timpul. Ieri am fost la petrecerea de un an a prietenei lui Victor si ma distram si eu Paula - apropo de comparatia cu copii vecinei, ca desi mai erau doua fetite de-o varsta cu al meu, el era de departe cel mai zgubilitic. A deschis sertare, voia toate paharele de pe masuta, a varsat alune, scos discul din DVD player, frecat telecomenzi de gresie, etc.

Rodi s-a terminat pana la urma cumva ziua urata, si din fericire a fost un caz izolat. Ce mi-au placut filmuletele cu Isa la locul de joaca

Eladea, ce bine ca si-a revenit Filip.

Racusor, nu fi suparata mami, ca asa sunt copii, iar babele ignora-le, ca in loc sa arate compasiune ca doar sunt in biserica, uita unde se afla.

Kata ma bucur ca e mai bine Catalin. Eu dau orice siropel cu seringa de la Nurofen, pe care o bag in gurita pe lateral, cumva pe langa limba si cat mai adanc. Asa inghite automat, daca e pe mijloc seringa el dirijeaza fluxul cu limba si cam scuipa afara Sper ca am reusit sa explic cat de cat

Crissy, ce fain ai explicat sterilizarea, se vede ca esti o profesoara de nota 11!

Lauri_ca ce fermecatoare e Stefi

La noi e vreme urata, mi-e asa de somn tare, ca am si uitat ce am vrut sa mai spun...




Ilinca, mama lui Victor (09.07.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Ziua buna tuturor.
Am intrat doar ca sa-i spun Elenei(Puiutz) ca parca Dr Loghin consulta copii,undeva prin Tomis Nord,pe langa sensul giratoriu de la Ciresica.Intereseaza-te,eu am auzit din intamplare de la o cunostinta ca a fost cu bebe la el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilinca79 spune:

Pufescule, ce poze superbe Raducu e tot mai frumos, si seamana perfect cu mami. Cred ca i-a placut tare mult cocotat in rucsacul ala. De unde l-ati luat si cam cat costa o asemenea smecherie?

Ilinca, mama lui Victor (09.07.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

ilinca, zici cumva de rucsac din ala pt munte de carat bebe? am eu unul nou-nout..dc vrei, spune-mi..cred ca vreo 100-150 euro am dat noi, dc te intere ma uit sa vad ce marca e , e luat din franta oricum, marca ceva germana-pe vremea aia eu nu gasisem in Ro.
nici nu stiu de ce l-am luat, ca nu suntem asa sportivi :)

Paula, mamica de baieti Mihai (16 iul. 2010) si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

asa..deuter e marca. eu nu mai stiu exact ce model am.

Paula, mamica de baieti Mihai (16 iul. 2010) si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput