Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(64)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

Gata...Venit pediatru, vazut, avem amigdalele si faringele rosii si inflamate. Ne-am captusit cu Zinat (nu stiu daca asa se scrie), Aerius, Ibalgin si Calpol pe care le luam deja si vitamina c. Asta e tratamentul pe care l-am primit.

Ce stiti de Zinat?

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Piscotel;Zinnat e un antibiotic foarte puternic..se da si la pneumonie..Nu e bine sa se obisnuiasca cu ea..mai incolo alea mai slabe nu isi vor face efectul..imi pare rau.
Asta am patit la Mario acu 5 ani..
Ne-a dat Zinnat pt rosu in gat..dupa asta cand fAcea amigdalita ne trecea numai cu injectii de penicilina+GENTAMICINA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Tunde, da, mesajul ala
Ti-am sters numarul de mobil de acolo (nu stiu daca era al tau) dar parola nu pot s-o schimb inapoi, ca nu permite google.
O lasam asa... Iti trimit si un PM


"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"

"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."


Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

hai ca ma bag sa fac capitol nou...
m-am prins si de ce trebuie sa tina un capitol cam 20 de pagini... pe versiunea pentru imprimanta nu incap decat 18 pagini jumate - 19 pagini cel mult...
deci cine si-a salvat capitolul 200... s-ar putea sa va lipseasca sfarsitul...


"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"

"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."


Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misssexy spune:

gata fetele,am reusit sa intru pe cont2,vazut poze,lasat comentarii,si bagat si eu pozici

Mami fericita de Alessia Timeea (26/01/2011)



https://picasaweb.google.com/lh/myphotos

Mergi la inceput