LMA Raul -Delfinasi in sarbatoare(162)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Alina La Multi Ani
esti o mamica deosebita
si o prietena minunata pe care sper din tot sufletul sa reusesc sa o intalnesc in toamna
sa ai parte de o zi frumoasa alaturi de cei dragi tie!


Matei - luna a 12-a 08.07.2010

" Indiferent ce vei face in viata va fi nesemnificativ. Dar este important sa o faci!" - Mahatma Gandhi


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Raul smecheras frumos foc! LA MUUUUUUUULTI ANI!!!!!! ESTI BAIAT MARE, AI IMPLINIT 1 ANISOR! Sa iti dea Dumnezeu o viata minunata, plina de noroc si dragoste, sa fii sanatos si sa-i asculti pe parinti!

Paula si Cosmin, sa fiti fericiti alaturi de baietelul vostru minunat!

Petrecere frumoasa!


Elena, mami de Raducu cel cumintel 12.08.2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Racusor, Nela - LA MULTI ANI mamici frumoase si dragi, e prima voastra aniversare ca mamici! Sa fiti sanatoase, sa aveti energie din plin pentru puii vostri dragi, pentru sot, pentru cariera si tot ce va doriti sa devina realitate!

Cate un buchet de pentru fiecare si muuuuuulti -ici!

Elena, mami de Raducu cel cumintel 12.08.2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

LA MULTI ANI Mihai de kittyescu! Sa cresti mare si sanatos!

La multe lunite Florentin Andrei!

Elena, mami de Raducu cel cumintel 12.08.2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mov_79 spune:

ceau fetelor,
Va spun cu mare intarziere si cu scuzele de rigoare La multi ani:
LMA Paul

LMA Matei

LMA Nectarie

LMA Victor Andrei
LMA Raul Ionut.
Sa va dea Dumnezeu numai fericire si sanatate in viata!!!
Noi suntem bine , am avut o saptamana de groaza, sapt trecuta.
Mihnea a facut o viroza eruptiva care s-a manifestat cu febra 39,7, 2 nopti dupa care au iesit bubele...si au iesit....era plin pe maini si pe picioare numai aveai un loc sa pui un deget
Doctoritele nu stiau ce e , ca seamna cu varicela dar nu e...am fost la 2 pediatri...la ORL..la infectioase...la dermatolog si dupa ne-au trimis acasa cu norofen si ceva creme...am inebunit in ziua aia, bine ca i-a trecut
Dar in tot timpu asta nu a mancat nimic , decat san si pufuleti si problema e ca iar s-a obisnuit la san....oare cum sa fac sa il intarc????
voi cum ati reusit?HELP.....
va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Alina, la multi ani!
Nela, la multi ani!

Raul, la multi ani fericiti si plini de impliniri!

Anca, cum e bogdan? E randu nostru sa il pupam sa ii treaca. Poate fi de la caldura ?

Ma doare capu tare m-am bagat langa mara putin dar la ce galagie fac fetele astea nu cred c mai doarme mult. Aia mica a cazut in lac de pe ponton si tot nu s-a potolit

Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

hihhi..alice cum crezi ca va fi la tine peste vreo 2 ani?

Paula, mamica de baieti Mihai (16 iul. 2010) si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainotna spune:

Noi ne-am intors acum de la plimbare, mi-am cumparat o rochie frumusica de la cache-cache, i-am luat lui Bogdan o camasa si mai frumoasa de la Debenhams...Lui Sasha nu i-am luat nimic, pt ca are o gramada si nu stiu daca apuca oricum sa poarte jumatate din ele

Alice, multumim de intrebare, Bogdan e ok, nu are alte simptome in afara ca-i curge din cand in cand sange din nas . e nasol ca trebuie sa il supraveghez pt ca daca ii curge in somn si nu se ridica in fund, poate sa se innece cu sangele

Victo, am facut test copro, am facut tot felul de teste. Nu-i iese nimic ciudat, dar nimic! Ceea ce pot spune ca ma bucura, pe de o parte...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainotna spune:

A mancat azi Sashi afine multe, am luat si de cultura si salbatice, ii plac foarte tare
I-am facut dovlecei cu branza, smantana si rosii, la cuptor, mananca de sparge

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

ainotna eu am avut probleme cu sangerarile nazale toata copilaria, fara o cauza aparenta. Si acum daca imi suflu nasul mai tare imi da sangele. La mine diagnosticul pana la urma a fost de sensibilitate crescuta a capilarelor de sange din cavitatile nazale. Cu timpul s-a redus frecventa dar la fel nu s-a gasit un motiv in urma analizelor. Mama imi punea tampoane de vata inmuiate in vitamina K pentru coagulare si intr-adevar se opreau sangerarile destul de repede. Poate merge si la voi.

Mergi la inceput