Bebelusi de Sept-Oct'10! LMA Diana-Elena!!!(72)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pop_adelina spune:

La multi Diana Elena!!!!sa fi sanatoasa si sa aduci numai bucurie si lumina parintilor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebecris26 spune:

Adelina, ce mai faceti voi? Ce mai face Darius nazdravanul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghiocela13 spune:

La multi ani Dianaaaaaaaaa!!

Pentru un eveniment asa de important este cazul sa scoatem orchestra de la naftalina pentru a destinde aleasa societate!


Diana esti o scumpa de fetita, vesela si nazdravana. Iti doresc sa fii sanatoasa alaturi de mamica si de taticul tau care te iubesc foarte mult, iar eu imi doresc sa ramanem prieteni toata viata! Esti prima fetita prietena a ficei mele!

PS: Fete, mi-este dor de voi. promit ca de....peste cateva zile (pt ca plecam in concediu) o sa intru mai des! Si pun si eu poze noi
Ahhhh ce dor imi era de orchestraaaaa
Pupaturi si imbratisari pt toata lumea!

Ghiocela - mami de Irina Maria (15.10.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cameluska spune:

Buna fetelor,

La multi ani Diana-Elena!!!!Sa cresti mare si sa fii sanatoasa!!

wow, incep emotiile, dar nu cele auzate de nastere ci de scurgerea primului an din viata bebeilor si am vazut si o reuniune, va asteptam mai des fetelor.

camisv, sa va simtiti bine la munte, va asteptam cu bine.

arianna, bine ati venit :) ramaneti in ro?

Cadou simbolic: www.mykids.ro/15-c15/amprenta-mulaj-bebelusi-si-copii-s114/amprenta-mulaj-cu-rama-foto-bebelusi-si-copii-d1085.html#" target="_blank">aici, sunt si alte modele.


Mamica fericita de Ioana Adelina [10.09.2010]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cameluska spune:

mari, ce bine a mers Vladut si are echilibru, ioana e mai dezechilibrata se cam leagana cand merge singurica, dar e spre bine .

Mamica fericita de Ioana Adelina [10.09.2010]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moshulik spune:

Bravo Vladut, cel mai tare mergator!

Moshulik , mami fericita de Maria Alexandra( 23.09.2010)
Poze Mare Iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cameluska spune:

Cu riscul de a supara mai scriu unul, mancare blenduita ca termina mai repede, ma mai risc la branza+fructe, brocoli+carnita,piure de cartofi dar a cam inceput sa nu mai vrea blenduita. De cand i-am dat bucatele de paine si sa muste ea usor sin banana, o vad ca vrea sa simta bucati in mancare.

Eu multe retete i le fac de pe net. Ioanei nu-i placea dovlecelul asa ca am gasit o www.babyonline.ro/Retete-culinare/Retete-pentru-bebelusi/Piureuri/Sufleu-de-dovlecei.html?a=4221/277773" target="_blank">reteta in care nu-l simte si papa fff bine.

Mamica fericita de Ioana Adelina [10.09.2010]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cameluska spune:

www.slevori.ro/ro/detalii-produs/679/rame-foto-copii-.html" target="_blank">cadou

Mamica fericita de Ioana Adelina [10.09.2010]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hadrianae spune:

La multi ani, Diana Elena! Sa fii fericita si sa ai parte de tot binele din lume!

Adriana, mama lui Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna dimineata!
Va astept la cafea si mic dejun (oua ochiuri, branza si rosii)

Mergi la inceput