LMA Nectarie si Matei-Delfinasi in sarbatoare(161)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

felicitari micutei umblarete Eva

felicitari scumpicului Vladut, vezi mami cate stie el sa faca!

noi suntem intr-o faza de maraiala maxima, nici cu mine nu se mai linisteste pentru mult timp, trebuie s-o plimb sa-i arat mereu altceva sa-i distrag atentia. cred ca doar cate-un coltisor a plesnit afara si acum o chinuie . or trece astia si or veni cei de jos, apoi caninii, nici nu vreau sa ma gandesc cati mai urmeaza!! Mariei nici nu stiam cand ii ies dintii, doar ii vedeam crescuti!


am implinit un anisor!! Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

am implinit 10 ani!!! Maria, printesita mamei (26 iunie 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enik83 spune:

carla..crispro..suntem bine..nu am mai intrat pt ca nu ne prea ajunge timpul..
plus ca ultima data cand am intrat nu mi-a raspun nimeni..si am fost asa de dezamagita ca am renuntat..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Citat:
citat din mesajul lui enik83

carla..crispro..suntem bine..nu am mai intrat pt ca nu ne prea ajunge timpul..
plus ca ultima data cand am intrat nu mi-a raspun nimeni..si am fost asa de dezamagita ca am renuntat..


bine-ai revenit, mami frumoasa! ce scump s-a facut Robert, eu il tin minte tot mititel, ca in poza care o aveam pe contul comun . si pe tine model, cu tocuri inalte si o rochita super, de burtica nu mai zic!

nu fi suparata ca nu ti-a raspuns nimeni, eu sincer nu-mi amintesc sa te mai fi vazut de foarte multa vreme pe-aici. vezi tu cum e cu timpul, uneori mamele intra repede si raspund doar la ce stiu, alteori nici nu apuca sa citeasca din urma... sau pur si simplu se iau cu altele si apoi uita, cum recunosc ca am facut si eu zilele astea, tot vroiam sa te salut


am implinit un anisor!! Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

am implinit 10 ani!!! Maria, printesita mamei (26 iunie 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilinca79 spune:

Cris, ce ma bucur de progresele lui Vladut Vezi mami, n-ai de ce sa iti mai faci griji. Asa facea si Victor in ultimul timp cu fructele, atata mofturea si nu deschidea gurita, pana cand ieri in disperare de cauza i-am dat doua jumatati de caisa si le-a papat imediat. Asa ca azi i-am pus pe masuta o piersica, o caisa, o pruna - rupte in jumatati si o bucatica de lebenita, si a mancat chiar bine...sigur au mai cazut bucatele, i le bagam eu inapoi in gurita dar incomparabil mai bine decat cand ii dadeam blenduit.
Porumb fiert i-am dat si eu, un sfert de stiulete, a ros la el cu o placere de nedescris, 20 de minute am avut liniste ...doar ca a avut efect usor laxativ

Iuliana, daca v-a placut Clujil, va mai asteptam intr-o vizita sa ne cunoastem

Pufescule, in Thassos mai mergeti?

Ainotna, vinetele erau cu maioneza? As incerca si eu, dar cred ca totusi fara maio, din cauza oului crud.

Ilinca, mama lui Victor (09.07.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainotna spune:

Bravo Eva si Vladut pentru primii pasi singurei!

Crispro, ce frumos povestesti tu de Vladut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Salutare

David de ieri are diaree si febrae umflat la masele de jos si lateralii tot de jos,se musca de manute,strange din dinti sa fie de la dinti? nu tuseste,nu are muci...nu e rosu in gat...cand nu are febra e vioi..maine mergem la analize si la pediatra...offf...nici nu stiu ce sa mai cred..am o prietena a carei baietel facea diaree si febra 40 cand i-au iesit maselele...David a facut febra 38.5 si acum seara 39...diaree a mai avut cand au iesit ceilalti dinti dar febra nu...Antonia nu a avut febra si nici diaree cand i-au iesit dintii..sunt in ceata totala

In seara asta am vazut cel mai mare si frumos curcubeu din viata mea...era imens si f colorat ...i-am fazut si poza...dar cand deja dispareasotul radea de mine..ma bucuram ca un copil..antonia topaia si tipa la geam


Victo-ce baieti frumosi ai ,tortul l-ai facut tu?
Diana,Crispo-felicitari pt primii pasi
Eladea-ati petrecut bine ziua aviatiei
Btz_ovi-ne lasi asa pe uscat nu ne servesti cu nimic?

n buna


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enik83 spune:

buna rody..chiar voiam sa te intreb ca am vazut pozicile voastre..ce frumoasa ii Isa..
am vazut ca i-ai facut si ei tort separat..ce continea?? pt ca arata tare gustos..

o sa incerc sa pun poze in vechiul meu cont picasa..sa vad daca mai stiu..hihi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainotna spune:

Citat:
citat din mesajul lui ilinca79

Cris, ce ma bucur de progresele lui Vladut Vezi mami, n-ai de ce sa iti mai faci griji. Asa facea si Victor in ultimul timp cu fructele, atata mofturea si nu deschidea gurita, pana cand ieri in disperare de cauza i-am dat doua jumatati de caisa si le-a papat imediat. Asa ca azi i-am pus pe masuta o piersica, o caisa, o pruna - rupte in jumatati si o bucatica de lebenita, si a mancat chiar bine...sigur au mai cazut bucatele, i le bagam eu inapoi in gurita dar incomparabil mai bine decat cand ii dadeam blenduit.
Porumb fiert i-am dat si eu, un sfert de stiulete, a ros la el cu o placere de nedescris, 20 de minute am avut liniste ...doar ca a avut efect usor laxativ

Iuliana, daca v-a placut Clujil, va mai asteptam intr-o vizita sa ne cunoastem

Pufescule, in Thassos mai mergeti?

Ainotna, vinetele erau cu maioneza? As incerca si eu, dar cred ca totusi fara maio, din cauza oului crud.

Ilinca, mama lui Victor (09.07.2010)


Si eu am observat ca mananca mult mai bine bucatele decat blenduit. Aproape ca nu mai vrea deloc blenduit

Vinetele nu le fac nici pt noi cu maioneza, i le-am dat fara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enik83 spune:

pupam copilasii bolnaviori...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainotna spune:

Puiutz, voi ce mai faceti?

La Constanta este mai racoare in seara asta, e asa bine...

Mergi la inceput