Regimul disociat 3/3/3

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns spiridusha spune:

Buna,

eu am descoperit topicul asta pentru ca m-am apucat si eu de lunea trecuta de 3/3/3 si de sala si vroiam sa gasesc partenere de slabit Daca mai e cineva prin zona care tine asa regimul asta, il/o astept cu drag sa povestim, sa ne treaca zilele mai usor. In perioada asta de timp...adica 11 zile, eu am dat jos 3 kg...merg inainte..oi vedea ce-o iesi!

Mami fericita de Cristi!!! 09.03.2011

Orice cauza are efectul sau, orice efect are o cauza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_patty spune:

Buna!!Si eu am inceput de astazi regimul disociat 3-3-3, eu am inceput cu lactate pt ca mai aveam prin casa niste branza,smantana,iaurt,lapte...etc si am zis sa incep cu astea,ca sa nu mai cumpar.....
Eu am mai tinut in trecut aceasta dieta si am avut rezultate f bune cu ea,pacat ca nu am tinut pana la capat si am inceut din nou sa mananc de toate.
Iau in fiecare zi cate un multicentrum pt ca daca nu ma cam doare capul,nu stiu de ce.
Diseara am sa vin la raport.....
va pup!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iann99 spune:

Buna,

Prietena mea si cu mine am inceput acest tip de regim in urma cu o luna si am slabit fiecare in jur de 10 k. Deci este posibil!! Din februarie ne apucam si de sport, si speram sa mai slabim inca 10 kg. Multa bafta si voua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns botosel452 spune:

Buna ziua!
Vad ca sunt destul de vechi posturile de la subiectul acesta, dar sper sa mai fie doritoare de a slabi
Eu am inceput acest regim de luni, cu lapte si acum sunt la seria de legume si fructe.
Cel mai tare imi este frica de perioada de carne pentru ca am probleme cu tranzitul intestinal si nu stiu cum voi face.
Din pacate, nu pot merge la sala pentru ca pe fetita mea de 2 ani si 5 luni nu am cu cine s-o las.
Oare se poate slabi fara sport?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui botosel452

Oare se poate slabi fara sport?


Nu e cel mai recomandat (pentru ca o parte din muschi se pierde oricum in procesul de slabire) insa da, cu siguranta se poate slabi fara sport.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns botosel452 spune:

Azi inchei o serie de 3/3/3 si am dat jos 2 kg.
Mi-e greu fara sport, dar ma resemnez mergand pe jos cam 30 de minute pe jos...
Maine incep iar cu lactactele dat visez la kiwi

Mergi la inceput