Club chic (46)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rose_selavie spune:

Mi-am luat ghidul lui Luca Turin si Tanya Sanchez. Ma amuza si intriga multe recenzii.

"I urge you, if you are a floral gal, to set aside the prejudice and wear a thing without flowers. If you are a luxury goods kind of gal, with a Kelly bag on your arm and Manolos on your feet, I urge you to try on something that you believe to be beneath you. If you are ultrafeminine, wear a man's scent. And if you are butch, doll it up for once. Live a little. Try it on. It's only perfume"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Hello!Am primit ieri Light Blue, si desi aveam impresia ca e foarte dulce, am tras concluzia ca e chiar fresh, inspre barbatesc chiar, cel putin pe pielea mea. Nu ma innebuneste insa.Am mai incercat Pure Poison si mi-a placut, in special dupa cateva ore bune. In paralel, am testat din nou Beauty, CK, -pentru ca ultima oara mi se paruse foarte interesant, acum insa mi-am schimbat parerea. Desi amandoua imi plac, nu m-a convins niciunul ca e The One. Mai caut si va tin la curent!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Citat:
citat din mesajul lui Carmena

Rose, am testat EDP. Si imi aminteste de Shalimar, nu este deloc dulce pe pielea mea, e chiar barbatesc...oi avea eu PH-ul altfel. desi si sotul ma intreba daca este cumva barbatesc
Si Trouble, cel putin eu nu ii simt vanilie...are o ambra reusita pe final, este dulce, orez cu lapte, caramel sau cum o fi, dar nu e vanilat, batonul de vanilie lipseste la mine

Geniest inca o data.






Carmen cu Stefan si Bogdan




Cu drag ...
Sunt perfect de acord cu tine, numai ca eu in Boucheron clasic simt doar pudra expirata...iar in Trouble simt iasomie, ceea ce-mi place maxim.


pe toata lumea ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmena spune:

Geniest, exact nu-mi venea termenul cu pudra expirata Si da, iasomia e foarte faina in Trouble...dar mie imi place si ambra din final, e reusita

pentru mesajele de nunti...exact ce ai raspuns tu, ma gandeam sa scriu si eu



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Carmen, pai nu degeaba ne numim Club Chic , nu ???!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Continuam aici


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.” (Pablo Casals)

Pixy's Style - BIJUTERICILE MELE ...

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata!

Mergi la inceput