Cum protejezi imunitatea copilului in primul an ?

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Am primit si noi azi premiul, preferata lui Alex e lingurita de la castronel, o rontaie foarte multumit cu singurul lui dintisor! Multumim frumos!


Copilul meu este atat de frumos...Cum strange-n pumni radacini lungi si coapte de-asteptare.
Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miruna7a spune:

Precizasem anterior ca este primul concurs la care castig...am primit premiul, sunt foarte incantata, mai putin faptul ca cei de la curierat au busit cutiile de lapte, una dintre ele fiind sparta...si aici se aplica, in cazul meu, ca nu ma pot bucura pe deplin de un castig nemuncit.
Multumim mult organizatorilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didiloo spune:

Am primit si noi premiul! va multumim foarte mult!
O saptamana frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crialex06 spune:

Am primit si eu premiul saptamana trecuta,si deja l-am trimis mai departe,nepotelului meu.
Multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miruna7a spune:

Azi am observat ca primisem un mail de la o mamica ce probabil se afla printre organizatorii concursului, in care imi scria ca-mi va trimite o cutie de laptic pentru a o inlocui pe cea compromisa de cei de la curierat. Am incercat sa-i raspund la mail, dar n-am reusit (nu stiu din ce motive tehnice), asa ca o voi face aici, in speranta ca va citi. Deci, multumesc din tot sufletul, nu atat pentru premiu, cat pentru acest gest care ma face sa cred ca totusi am un pic de noroc la "castiguri nemuncite". Insist ca acest feedback neasteptat la mesajul meu anterior ma bucura nespus de mult!

O duminica superba va doresc tuturor. A mea s-a inseninat brusc (inca o data dupa zambetele puiului meu atunci cand ne-am trezit)!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicky23_ro spune:

interasant site-ul!

Mergi la inceput