Brumarei nov.dec.2011 (43) - Ne rugam pt Lia73 !

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ane2 spune:

Mada chiar ma gandeam ce sa intamplat cu el, n-am mai auzit nimic....zi-mi ce sa intamplat?????

dupa nastere rezultatul o sa fie"dezastru" parca ma vad cu 20 de kile in plus plangand de mama focului

Anita mami de printesa, Rachella Alexia - si
16 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

eu aseara am terminat mancarica de vinete (picanta, normal) si mi-am mai facut o salata de vinete, mai aveam niste maioneza cu usturoi ramasa de la shaorma facuta de sot alaltaieri, si hapai iar ca apucata!ca tot mi-ai amintit, Mada!
azi cand am venit de la munca, facuse sotul meu drag, dovlecei si ardei umpluti, si ciorba de vacuta!
avem macare o tona acum
..incep AMR-ul, de azi intr-o saptamana suntem la mare!
mai am maine zi de munca, si de mieruci, 3 sapamani, concediu!!!!

Iubirea mea Mufarin, bandit mic
... si iubirea a doua e pe drum


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianalaura spune:

Anita, felicitari pentru fetita!
Eu maine la fac 16 saptamani si vad ca am ajus la aceeasi greutate ca si cu Stefan la 16 saptamani, adica 66 de kg si ceva grame.... Numai ca atunci aveam +6 si acum +4, deci tot e ceva...sper doar sa nu ajung la 84 kg din nou!

diana 15+ si mami de IANIS STEFAN 14 mai 2007

www.lumeadianei.blogspot.com" target="_blank">http://www.lumeadianei.blogspot.com

Buburuzul
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

am vazut poze pe picasa, Pica fata, esti la fel cum te stiu, iar Seb e scump tare! am vazut si cateva poze cu ralu la greci, zgarcito, ma asteptam la mai multe, mi-e dor de Vourvouru

Iubirea mea Mufarin, bandit mic
... si iubirea a doua e pe drum


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana84 spune:

buna fetelor!!!

am intrat si eu sa vad ce mai faceti dar nu ma asteptam sa dau de vesti proaste...atata suferinta cat a indurat Lia pana acum .... nu e corect ce i se intampla...cum sa se rupa cerclajul cand ea a stat numai in pat si numai pe perfuzii si no-spa...ma rog da Dumnezeu sa ii dea putere in primul rand sa mearga mai departe si sa fie tare...si eu totusi nu stiu dar eu sa fiu in locul ei as vrea sa ma mai vada si alt medic...poate..poate...stiti cum se spune ...schimbi medicul ,schimbi norocul.


ANE felicitari pt fetita sa fie sanatoasa si la termen ....si ai grija cu salata de vinete in exces si mancata cu pofta ca eu sapt trecuta 2 zile am fost praf de la o salata de vinete

RALU bine ati revenit acasica.v-am vazut pozele sunteti niste frumosi.mi-ai facut o pofta de grecia de nu te gandesti....noi de 6 ani incoace numai in grecia ne facem concediile si sunt indragostita de tara asta.imi pare rau pt ce ati patit cu politia...dar ce dumnezeului ca ii stiam mai cu mintea la cap pe grecii astia...pe noi intr-un an ne-au prins pe o straduta pe interzis si nu ne-au facut nimik decat semn sa intoarcem...or fii innebunit si ei cu grevele astea ce au zis sa mai faca rost de bani la buget.noi in aproape fiecare an in bulgaria o pateam cu amenzi.
maine la ce ora ai eco la iosup??ca eu am la 13...poate ne vedem

21+ cu Diana Maria
Iti multumim Doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

buna dimi!
cafeluta, cu frisca, sau cappuccino, ptr voi

Iubirea mea Mufarin, bandit mic
... si iubirea a doua e pe drum


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuknuknuk spune:

Prezenta la cafea

Vorbeati voi de Kg in plus...am luat si eu 2,8kg pana la 18 spat. Dr. meu imi zice ac e foarte bine. SI eu am plecat cu kg in plus in sarcina.

Anita felicitari pt bebelina!

LIA, Doamne ajuta!


18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EVERYTHING11 spune:

o cafeluta si din partea mea...3 in 1...
ma ros si eu pentru Lia si bebeul ei...te salut cu 1 Ioan 4 cu 8...
ma ingrijorez si eu putin deoarece nu imi mai simt "saculetul"...si nici miscarile inca n au inceput...or fii de vina kilogramele mele? sunt 74...











18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina_s spune:

am venit dupa mirosul cafelutei..hmmmm..ce bine miroase

aseara a simtit-o si tati pe bebelina ne-a dat cateva suturi si pe urma s-a cumintit
azi merg la control la dr sa vedem ce zice
va asteptam cu vesti bune de eco fetele

17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianalaura spune:

Neata! Multam de cafea, e foarte buna!
Lia, gandul meu e mereu la tine.
Corina, ce bine de tine ca iti vezi azi bebelina! Te asteptam sa dai raportul! Brambule, si tu mergi azi la eco daca nu ma inseala memoria, asa-i?
Everything, nu cred ca trebuie sa te ingrijorezi, bebeii au si ei zile si zile, si cu vremea asta de afara poate sunt si ei mai lenesi.
Aseara m-a fericit si puiul meu mic cu ceva miscari mai timide, l-am simtit pe la 14 saptamani si de atunci nimic. De fapt, i vreo 2 randuri am mai simtit ceva, dar nu sunt sigura.
Acum am de umblat azi, trebuie sa merg dupa concediul medical, cu el la vizat, apoi sa il duc la munca....si e o vreme tare naspa afar, sunt vreo 17 grade...:(



diana 15+ si mami de IANIS STEFAN 14 mai 2007

www.lumeadianei.blogspot.com" target="_blank">http://www.lumeadianei.blogspot.com

Buburuzul
Poze

Mergi la inceput