Licurici de ianuarie-februarie 2009 (147)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Iulia La multi Ani! Sa fii sanatoasa si sa ai o aniversare minunata!

Bine ai venit pe lume Patrick!

Porumbita, un gand bun pentru tine!

Bee, bafta la sustinerea tezei! O sa fie bine!



www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank">Baby Gator

Tiny baby gator


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Yay, a nascut Cristina!!
Bine ai venit pe lume, Patrick, sa fii sanatos, norocos si fericit toata viata!!

LA MULTI ANI, Iulia!!

Crisspy, ma gandescc la tine si te imbratisez!

Veronica, multa sanatate la Alice! Ai grija de voi!

Bee, multa bafta, o sa vezi ca va fi totul foarte bine!

Noi am fost ieri la zoo. Tare fain a fost. "Highlight"-ul dupa-amiezii a fost cand Mister a cerut frumos voie sa se duca sa se joace cu "toy tiger" - noi avem acasa un tigru mare, alb, da' "toy tiger"-ul asta era original si de 3 ori mai mare, desi statea exact in aceeasi pozitie ca Perses a noastra. Iar cateva minute mai tarziu, jupanul nostru facea "miau-miau" la un ditai leopardul care se invartea pe langa geam, spre deliciul copiilor care de care il desparteau doar cativa centimetri (din fericire tare rezistenti) de sticla.

Sa aveti o saptamana buna, toata lumea!





Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)

"I dream of wolves. With them I run."
"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

Felicitari, Cristina! Recuperare rapida iti doresc si un bebe cumintel!

Multumesc tuturor pentru urari!Eu sunt in Cluj pentru o zi si mi-am petrecut dimineata la urgenta, ca am descoperit doua capuse si m-am cam speriat, ca prima am scos-o eu fara sa-mi dau seama ca e capusa si cred ca a ramas ceva in piele. Oricum, bine ca eram aici si am mers rapid, ca daca eram la tara...partea dragutza e ca am mers sa scot antibioticul de la farmacie si din puzderia de farmacii am nimerit tocmai intr-una in care lucra o fosta eleva de-a mea pe care n-o vazusem de 9 ani. A fost simpatica faza, ca am intrat in farmacie si am intins reteta, dar nu m-am uitat la fata farmacistei, iar ea zice "mi-ati fost diriginta", nu mi-a venit sa cred cand mi-am ridicat ochii si am vazut-o! Colac peste pupaza sunt si racita, dar sper sa vina si zile mai calduroase. Maine plecam la socrul meu la Hunedoara, iar lunea viitoare in Grecia, daca nu se uratesc treburile mai tare pe-acolo. Sper sa se descurce bunicii cu Carla, care e foarte mamoasa. Bineinteles ca nu mananca mai nimic in afara de lapte, poate ar trebui sa-i fac si ei niste analize, dar habar n-am ce.

Bee, bafta multa maine la sustinere, sunt sigura ca totul o sa iasa bine, dar emotiile vin la pachet oricum, nu prea ai ce face!

Miericico, felicitari si tie pentru bebelusa din burtica, ia sa te vad cum te mai opresti din cumparat rochite...

Lisa, nastere usoara si tie ca mai ai un pic si nu stiu cand mai reusesc sa intru!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

Draga Porumbita, abia acum am citit, big hug si de la mine, imi pare tare rau ca asa a fost sa fie de data asta! Tu esti o fire puternica si o sa reusesti sa depasesti si incercarea asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Cristi felicitari!! Patrick bine ai venitpe lume, sa fii sanatos, iubit, fericit!!
Iulia la multi ani fericiti draga mea!! tot binele din lume sa fie pe capul vostru!! ce draguta faza cu eleva. bine ca nu a fost nimic cu capusele!! distractie frumoasa in grecia.. va destrabalaaati...?
am pus ceva poze cu iepurasii din week end

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Porumbita, sunt alaturi de tine, abia acum am reusit sa scriu mesaj, dar m-am gandit la tine si sper sa depasesti rapid momentul
Cristi, sper ca sunteti bine Bine ai venit pe lume, Patrick
Bee, bafta la sustinerea lucrarii, tinem pumnii si suntem cu gandul la tine
Crispy te pup cu mare drag, o sa fie bine cu timpul


de steluta norocoasa (09.02.2009) si 15+


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Iulia[/b], la multi ani, sa fii sanatoasa si fericita!!!


de steluta norocoasa (09.02.2009) si 15+


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisssa_ana spune:

Cristi, felicitari!!! Refacere rapida! Bun venit pe lume Patrcik!


Iulia, la multi ani!!! Distractie placuta si sanatate multa

vero, nu te ingrijora f tare, a fost alegerea nasei intgr-un final. Multa sanatate lui Alice

Mama de Ana si 39+

Fashion

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Lissa, tot nimic, burtica sta cuminte?


de steluta norocoasa (09.02.2009) si 16+


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronica75 spune:

Iulia La multi ani! iti doresc sa ai parte de o vacanta frumoasa.

Multumesc Crisspy - iti trimit o imbratisare calda si pupici lui Razvi

Multumesc fetelor ;

Bee - bafta la sustinerea tezei;
Dark - ce dulce faza cu tigru . si noi am fost recent, Alice a ramas impresionata si cere toata ziua sa mergem din nou la gradina logicata
Rox - frumosi iepurasii saltareti , da cene-i fetita? nepoata? parca seamana la fata cu tine
Lisa - iti trimit ceva agitate in ajutor


" target="_blank">http://community.webshots.com/user/veronica75margarint Fotografii noi si vechi

AMR 7 saptamani

Mergi la inceput