LMA Rebeca - Delfinasi in sarbatoare (154)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:


salutare salutare!

filip baga nani acum, si noi maraici pana la cer...ufff, dintii astia sa iasa odata....

crissy, uf biata Elise...sper sa-si revina curand...sanatate multa...

crisprooooo, distractie faina si asteptam pozele cu nasa superbaaaaa!

denisa, mai mami, chiar puteam sa ne vedem...ei, ei... dar lasa, ca oradea e la o aruncatura de bat de cluj, tot ne vedem noi odata si odata...

fetele cu intalneala..vrem pozeeeeeeee si de la voi... ce fain ca v-ati intalnit...

si filip vrea doar sa umble, tinut de manute, evident...inca nu-si da drumul...nu vrea...maine avem programare la ortoped...

revin!

LA MULTI ANISORI CU SANATATE SI MULT NOROC SARBATORITILOR ZILEI!

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP - ziua lui Filip

ERIC SI FILIP - POZE RECENTE

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Fetelor nu ne mai tineti pe jar,vrem si noi sa vedem ceva poze.
In Constanta e o vreme de-ti vine sa te impusti,a plouat pana acuma;n-am reusit sa iesim azi deloc afara.
Apropo cine mai vine la mare,si cand ca urmatoarea intalnire nu o ratez.Saptamana asta sunt plecata la tara cu fata si ne intoarcem vineri sau sambata,in rest libera prin oras.Ma rog,cu cateva comisioane de facut (comanda tort,vb locatie pt aniversarea fetei).Sper sa reusim sa facem poze da data asta pe malul lacului ca in ziua botezului(biserica-am facut petrecerea cu adulti in alta zi) nu am reusit ca ploua si batea vantul,exact ca acum...dar eu tot sper ca o sa fie frumos afara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Salutare de la malul inghetat al marii. Sunt convinsa ca de mai stam o luna la mare, o luna va fi tot frig , de aceea nu mai prelungim vacanta. Am hotarat sa mergem in august in Spania, sa le ducem ploaia si acolo.
Despre noi, ce sa va zic...ne-a placut la mare ( oare ce?- dar ce sa zic si eu). Am prins cateva dimineti cu soare, nu sunt chiar asa alba cum m-am dus, dar nici departe tare. Lui Raul i-a placut la nebunie nisipul si apa. A intrat si in mare, eu nu prea am avut curaj, dar el nici nu a clipit...oare o fi nesimtit, de nu a simtit apa rece?
Intalnirea cu fetele a fost super. Pozele cand ajung acasa. Alice cu Mara sunt 2 frumuseti, Mara e intr-o continua miscare si Alice o slaba si bineinteles ca nu m-a slabit cu soacra!!!
Raducu a lui Puiutz, tare simpatic. Are un stil de a-si tine gurita cand plange.... L-au necajit tare dintii, a rabdat el cat a rabdat , dar pe sfarsit si-a exteriorizat sentimentele ...tare!!! Elena e si ea o frumoasa, la fel ca si Anca ( Antonia) si Simona( Lalala).
Anca are 2 flacai extraordinar de cuminti. Bogdan, cel mare, bucatica rupta din ea in timp ce Sasha e tatal lui cap-coada.
Sebi a lui Lalala, fara stare si el. Au venit mai tarziu un pic, dar am apucat sa-mi dau seama ca e nelinistit tare...
M-am intalnit si cu Victo si flacaii ei. Asa cum ii stiam. Frumosi si cuminti.
Maine plecam, ne auzim pe marti.
Va pup pe toate si mi-e dor de voi


Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Poze luna 11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

deci pana la urma plecati si voi...se anunta vreme urata in continuare la mare te asteptam cu drag si cu multe poze

eu asta fac acum, m-am trezit, baietii mei inca dorm, bunicii au plecat si eu sortez poze sa scot pe hartie. macar din concediu, ca pana acum eu nu am scos nici macar o poza cu puiul meu

in Bucuresti a venit soarele, asa ca dupa ce se trezesc mergem la plimbarica...si de maine la serviciu

am implinit un anisor, sunt baiat mare de acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_Theo spune:

Buna fetelor.

Am facut si noi ieri vaccinul. iar azi, desi era pe Nurofen, Teo a facut de dimineatat 37, 7 iar dupa-amaiaza 39. Asa incat am pus si 3/4 supozitor Novocalmin. Acum astept sa-i scada temperatura.

Iar pediatrul mi-a spus ieri ca din punctul lui de vedere trebuie orteze. Asa ca n-o mai lungim si saptamana viitoare mergem la regina maria sa-l vada cineva. Insa cred tot mai tare ca tot la orteze vom ajunge.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

carla, am riscat si am castigat. Mi-e frica de febra mare ca de altceva... Oricum o parte din alcool s-a pierdut, ca am incalzit amestecul. Nu a patit nimic. Imi aduc aminte de tineretile mele, pe vremea aia nu erau atatea pastile. Iar parintii ne punea pe picioare cu astfel de frectii si cu mamaliga si sare calda pe piept.

bambo, nasul julit

Roxana, of, bietul pui... O sa fie bine. Cred ca ar trebui sa ne bucuram ca se poate face ceva pt ei. Cel putin eu asa gandesc ca sa nu o iau pe aratura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

hello

asa pe fuga
am ajuns la braila..asa ca \tina..da un semn.
la mare a fost cum a fost..a plouat zinic,mai putin sambata
stefan e cam plesnit..ii curge nasul, tuseste un pic.
in general, copiilor le-a placut. noi..am cam plans dupa bani..no, asta e.

ne-am ales cu un dintisor in plus.

bei..de ce a zis cineva intr-un post de fratiorii lui Rebe bebe? are adriana 2 pui?????????

Paula, mamica de baieti Mihai (16 iul. 2010) si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

victo cred ca eu am zis ceva de genul fratiorul / surioara lui Rebe Bebe, pentru ca nu stim ce ascunde burtica

am implinit un anisor, sunt baiat mare de acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katalina spune:

HELLLOOOOO
Gata bagajele...Doamne
Sper,si vreau sa intru de acolo sa va salut si mai ales sa va citesc,sunt tare in urma...sper sa ma lase baietii mei sa ma relaxez putin

Va urez o saptamina buna si mai ales cu soare si caldura.
va puuuupppp
va raspund marti...

Catalina&Victor (17 aug 2010)&Roby&Cata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui katalina

HELLLOOOOO
Gata bagajele...Doamne
Sper,si vreau sa intru de acolo sa va salut si mai ales sa va citesc,sunt tare in urma...sper sa ma lase baietii mei sa ma relaxez putin

Va urez o saptamina buna si mai ales cu soare si caldura.
va puuuupppp
va raspund marti...

Catalina&Victor (17 aug 2010)&Roby&Cata


kataaaaaaaaaaa...distractie maxima, soare din plin si relaxare muuulta pt tine mami...ca o meriti... si pozeeeeeee....

LA MULTI ANISORI CU SANATATE SI MULT NOROC SARBATORITILOR ZILEI!

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP - ziua lui Filip

ERIC SI FILIP - POZE RECENTE

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Mergi la inceput