Aniversare copilului - unde?!

Aniversare copilului - unde?! | Autor: larissa_79

Link direct la acest mesaj

Vrem organizam ziua celor mici Alexia - 5 ani si Nectarie - 1 an intr-un loc frumos cu loc de joaca pentru copii si sigur locuri si pentru adulti. Aniversarea ar trebui sa fie pe 16 iulie ei fiind nascut amandoi in iulie am zis sa fie sarbatoriti in aceeasi zi ca sa nu ne chemam prietenii la o saptamana din nou.
Asadar dragilor cunoasteti un loc frumos in Bucuresti unde se fac aniversari frumoase pentru copii cu o printesa ceva care sa se joace cu ei, spatiu de joaca etc. As prefera sa fie si o zona in aer liber dar sa aiba spatiu si in interior in caz ca vremea ne joaca feste. Noi nu suntem multi, vreo 7 copilasi si 10-14 adulti.
Multumesc din suflet de eventuale recomandari/impresii. Noi stam in sector 6 dar asteptam recomandari si din celelalte zone.

Larisa mamica de Nectarie (22 iulie 2010) si Alexia (13 iulie 2006)

http://picasaweb.google.com/roparo/CopiiNectarieLuna5#

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

pensiunea casa mica din crangasi.
are site, intra si uita-te la poze si preturi.
acolo a facut fratele meu botezul baiatului lui, in 2006, e f dragut. nu stiu daca au loc de joaca, insa au gradina si piscina.

Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

in general, programarile pt. party-urile copiilor se fac cu foarte mult timp inainte. nu cred ca mai gasesti ce-ti doresti tu acum.
si la mc.... se fac progrmari cu 3-4 luni inainte, desi nu-i ceva de vis sau asa cum isi doresc parintii.
noi am facut ziua baiatului cel mare la mcbilla. are spatiu de mancat, spatiu separat pt. parinti si spatiu pt. joaca (se inchiriaza separat sau raman copiii dupa party sa se joace) si o persoana care intretine copiii cu jocuri+muzica+altele...dar se tine doar inauntru...

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
NOUTATI IN ALBUM
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Burtocika spune:

Citat:
citat din mesajul lui madyrizi

in general, programarile pt. party-urile copiilor se fac cu foarte mult timp inainte. nu cred ca mai gasesti ce-ti doresti tu acum.
si la mc.... se fac progrmari cu 3-4 luni inainte, desi nu-i ceva de vis sau asa cum isi doresc parintii.


Ei hai, ca nu-i chiar asa ... Noi la McDonald's am facut programarea cu 2 saptamani inainte, ca nu eram hotarati unde sa facem. In acelasi timp am sunat si la un loc de joaca de langa noi si era si acolo liber, deci gasesti si mai devreme.

Ce vrei tu, Larissa, mi se pare ca gasesti la VYP (parca asa se cheama), au spatiu in interior si in exterior, sunt pe langa Calea Mosilor. Sau, in zona 13 Septembrie, la PITICOT, au sus pt copii si jos spatiu pt adulti si e amenajat ca o corabie de pirati.

*****************************
Irina (2006) si 34+ cu
www.goblenpartner.webs.com" target="_blank">mai coase cineva goblen ?
www.dealemele.webs.com" target="_blank">cartile copilariei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antibero spune:

la KYP pe soseaua Iancului e super curat si oamenii foarte ok. intra pe site-ul lor kyp.ro si suna-i. sigur o sa iti placa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

poti incerca si aici . au loc de joaca si in interior si exterior

http://www.happyplanet.ro/adresa-happy-planet.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freealy spune:

Buna fetelor!Sunt din constanta ...nu am mai intrat de f mult timp pe DC.Am o intrebare si ...poate unele dintre voi ma pot ajuta.Vreau sa organizez aniversarea baietelului meu care va implini luna viitoare 2 ani, la Kids Arena (la dorally ).
A mai facut careva dintre voi acolo? A fost ok ?
In mare, mi s-a parut destul de curat si ..mare.
Astept raspunsuri....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Uite Larisa inca un loc


http://www.thelibrary.ro/organizari-evenimente.html



Mergi la inceput