Ghiocei de martie-aprilie 2012

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Felicitari bulinuta si strumfy! Sarcini usoare va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

Felicitari!!! Sa fie o sarcina usoara si sa o duci fara probleme pana la termen.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aredwynn spune:

Vin si eu cu II . Am aflat lunea trecuta si inca nu realizez.
Sper sa ma poata strecura asistenta medicului printre programri maine sau luni, ca nu mai am rabdare sa vad ca e totul bine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Si eu, dupa 8 ani jumate de la prima nastere :) DPN: 02.03.2012. In 16 vom afla daca e doar un bebe sau sunt 2 :)

People are always blaming their circumstances for what they are. I don't believe in circumstances. The people who get on in this world are the people who get up and look for the circumstances they want, and, if they can't find them, make them. ~G.B. Shaw

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda si Carina (deja domnisoara)
http://andaoana.wordpress.com/
http://flickr.com/photos/32304863@N04/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Nu mai este nimeni cu DPN in Martie 2012?

People are always blaming their circumstances for what they are. I don't believe in circumstances. The people who get on in this world are the people who get up and look for the circumstances they want, and, if they can't find them, make them. ~G.B. Shaw

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda si Carina (deja domnisoara)
http://andaoana.wordpress.com/
http://flickr.com/photos/32304863@N04/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Felicitari aredwynn!! Felicitari carina sa aveti sarcini usoare si nastere la termen.
Eu sper sa ni se alature cat mai multe gravidute...

Mami fericita de strumfita si proaspat graviduta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns frapi08 spune:

Bine v-am gasit!
Pe 6.07.2011 mi-au iesit doua liniute mult si indelung asteptate iar de atunci in fiecare zi nu ma pot abtine si imi fac cate un test de sarcina sa am confirmarea ca nu visez....si chiar nu visez..o sa fiu mamica pentru prima oara. Am trecut prin toate starile, de la exaltare si fericire la panica si teama, dar incerc sa evit informatiile care prezinta fel de fel de riscuri sau boli, pentru ca altfel o sa fac cu siguranta un atac de panica. Inca nu mi-am gasit un medic ginecolog, asa ca daca ma puteti ajuta sa gasesc o doctorita *(in Bucuresti) calma, rabdatoare si intelegatoare va raman recunoscatoare. Nu stiu cam cate saptamani am daca testul mi-a iesit pozitiv pe 6 iulie, pe 2 iulie mi-a iesit negativ iar menstruatia trebuia sa-mi vina pe 29 iunie.
Sper sa fie totul bine, vreau sa merg la doctor, nu mai am rabdare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

bine v-am regasit.
ne-am intors din concediu, unde a fost superrrr...si azi merg iar la dr pentru verificare!

Muuh

bulinuta mamica de bulinel dragutel (19.07.2006 - 9:37)

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinac. spune:

Buna mamicilor de martie!!! V-am gasit! In primul rand felicitari tuturor proaspetelor viitoare mamici!
Si eu sunt o viitoare mamica Pe 5 iulie mi-au iesit frumoasele 2 liniute. Am fost la dr. si avem acum un bb scump mititel. Urmatoarea programare este la sfarsitul lunii si sper sa fie totul in regula. Tocmai de aceea vreau sa va intreb ceva poate si voi treceti prin asta. Cand ma ridic in picioare simt asa o durere difuza sub burta. Nu ma doare tare, dar e totusi o senzatie nu prea placuta, mai ales la cat sunt eu de panicoasa. scurgeri nu am de niciun fel. ce credeti, e normal sa simt asta? (am creat un subiect despre asta pe aici pe undeva in forum, dar apoi v-am gasit pe voi)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

bulinuta cum a fost la dr?


Mami fericita de strumfita si proaspat graviduta

Mergi la inceput