Bazar umanitar (67)

Raspunsuri - Pagina 47

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

Am adaugat:
-jucarii textile
-sandale nr31
-set"Daria"
Doamne ajuta!



Ce minuni ies si din mainile tale!!!!


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA; www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2
A DOUA MINUNE
MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!
Sa o ajutam pe Georgi sa mearga
Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Eu de fapt vroiam sa anunt ca am mai pus azinoapte ceva pentru domnisorici fitzoase http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=30393 blugi Cavalli , dar vad ca a fost cineva pe faza

Mai urmeaza cate ceva, dar sa vedem cum merge bazarul, ca azinoapte a mers cu caderi de apa, cel putin 30' a durat sa incarce 3 poze.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA; www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2
A DOUA MINUNE
MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!
Sa o ajutam pe Georgi sa mearga
Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anahadasa spune:

Buna tuturor! Sunt noua pe forum, pe site, azi m-am inregistrat si am intrat prima data la Bazar.. Ma intereseaza niste blugi de gravida, astept gemeni si deja iau proportii, asa ca trebuie sa-mi schimb toata garderoba.. Am gasit in bazar, dar nu stiu cum se procedeaza, daca cineva e dispus sa ma ajute...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna fetelor,
am pus si eu cateva produse ptr doamne aici-http://bazar.desprecopii.com/search.asp?searchtxt=mikaeela&searchtype=2&show=current&view=gallery&startcount=25&endcount=35&page=3
Multumim tuturor care cumpara de la noi




O seara cat mai frumoasa va doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui anahadasa

Buna tuturor! Sunt noua pe forum, pe site, azi m-am inregistrat si am intrat prima data la Bazar.. Ma intereseaza niste blugi de gravida, astept gemeni si deja iau proportii, asa ca trebuie sa-mi schimb toata garderoba.. Am gasit in bazar, dar nu stiu cum se procedeaza, daca cineva e dispus sa ma ajute...


O sa pun si eu la noapte o pereche, sunt mai tapanoshi, ca de toamna-iarna. Au o croiala si un material foarte bun.....acum scriu cate o litera si ma bat cu Th pe rASTATURA


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA; www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2
A DOUA MINUNE
MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!
Sa o ajutam pe Georgi sa mearga
Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui dicirstea

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

Am adaugat:

-set"Daria"
Doamne ajuta!



Ce minuni ies si din mainile tale!!!!

multumesc imi place ceea ce fac

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgipuia

Buna ziua doamnelor!

Am intrat sa anunt ca am avizul de la Laura25, dar ieri nu am reusit sa ridic coletul.. sper ca azi... Multumesc mult si va urez we placut!


Buna ziua... revin cu intarziere, aducand completari la acest mesaj...

Laura superba jucaria mii de multumiri! deocamdata e acaparata de Teo si o mai tin pana se satura el nitel, ca finuta e inca mica si nu ma indur sa-l rup pe fecior de bucuria lu Fifi... iar tricoul ii vine super, stare foarte buna si-i scoate ochii in evidenta Te pup si multumim inca o data (si pentru bonus ca era sa uit)!



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Georgi, ma bucur ca au avut succes jucaria si tricoul.

Dicirstea, am pus ieri un colet la posta pt tine, mii de scuze din nou pt incurcatura. Am sperat ca in we asta sa gasesc treningul ratacit, dar cautarile au fost tot zadarnice. Sper sa iti placa totusi ce ti-am trimis.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Am reusit sa ma apropii de liman cu pozele mele siacum am vazut ca am uitat sa pun umanitar la 2 din ele.
http://bazar.desprecopii.com/search.asp?searchtxt=dicirstea&catid=&search=Cauta&searchtype=2
Intru sa le modific

O sa mai pun ccateva chestii dulcele rau pentru bebelusi si pentru fetite mici dar abia le-am spalat

Daca mai sunt gravidute interesate de haine de gravida o sa ma duc la mama sa vad daca a mai pastrat ceva.


Laura25, multumesc mult....nu trebuia sa te stresezi, ti-am zis


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA; www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2
A DOUA MINUNE
MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!
Sa o ajutam pe Georgi sa mearga
Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Am pus pentru Alex o cutie de lapte http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=29608

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

AJUTOR URGENT PENTRU MARIUS!!!


Doneaza 2 euro prin SMS la 874 si ajuta la reamenajarea si dotarea Sectiei de Pediatrie a Spitalului Fundeni

Mergi la inceput