Bazar umanitar (67)

Raspunsuri - Pagina 44

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

aticia, multumesc de ajutor
poate reclamatia ta a facut ca madamele de la judet sa dea unda verde coletului.
nu imi fac probleme ca nu ajunge, mai ales ca am neamuri la posta doar ca uneori e bine sa fie sacaite unele functionare.
abia astept sa mi=l trimita tata cu prima ocazie, dsi spune ca se potriveste bine la el in sufragerie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Am pus si eu la repezeala ceva foooarte dragut pentru bebeluse sau fetite

De Ex: http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=30280&n=Salopeta-blug-simpatica---NEXT

Mai ceva in astptare dar mi se inchid ochii plus inca unele care asteapta sa fie spalate, nu stiu daca sunt purtate de 10 ori.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

MOS CRACIUN 2010


CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Sa o ajutam pe Georgi sa mearga

Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Mikaeela, am platit azi 40ron pentru cele 2 produse de la tine, daca te vad online trimit dovada platii.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

carminabulina, am trimis coletul
am confirmat o plata insa nu stiu ce produs a fost platit ca sa trimit coletul...si nici cine e sper sa descopar curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Gata inca o serieacum inteleg fetele care mai pun anunturi eliptice

Pentru 6 articole am stat nu mai putin de 2.5 ore, dar vreau sa spun ca a meritat...ia aruncati un ochi la asta: http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=30319 , biiine ca nu am avut fete

Carminabulina...te astept




Editez sa spun ca pantalonii merg si la mai mult decat scrie pe eticheta, depinde si de constitutie, dar Theodor mai poarta si acum niste pantalonasi in stilul celor pe care i-am pus, si care la 9-12 luni cum scrie pe eticheta, ii erau pantaloni lungi si se faceau 3/4, acum, la 2.2 ani sunt 7/8 sau 3/4, depinde de firma.

CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA; www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2
A DOUA MINUNE
MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!
Sa o ajutam pe Georgi sa mearga
Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata
Fetelor am o confirmare pentru marius Andrei cu initialele PAM -11 ron si nu stiu cine este si ce produs are.

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

AJUTOR URGENT PENTRU MARIUS!!!


Doneaza 2 euro prin SMS la 874 si ajuta la reamenajarea si dotarea Sectiei de Pediatrie a Spitalului Fundeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Neata
Fetelor am o confirmare pentru marius Andrei cu initialele PAM -11 ron si nu stiu cine este si ce produs are.


Anca, de la mine sunt.Iti trimit PM.

Mamica de Razvan (24.05.2010)
www.sos-animale.ro" target="_blank">adopta un catelus
poti ajuta si tu
www.lowcostroutes.com/ro" target="_blank">zboruri ieftine

Nu exista un loc mai bun decat AICI. Cand notiunea ta despre ACOLO a devenit un AICI vei obtine imediat un alt ACOLO care, din nou, va arata mai bine decat AICI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

anangel_lexi ...de asta: http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=30317&n=Salopeta-simpatica---DISNEY vorbeam

si mai am o salopetica dulcica


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA; www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2
A DOUA MINUNE
MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!
Sa o ajutam pe Georgi sa mearga
Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Citat:
citat din mesajul lui dicirstea

anangel_lexi ...de asta: http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=30317&n=Salopeta-simpatica---DISNEY vorbeam

si mai am o salopetica dulcica


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA; www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2
A DOUA MINUNE
MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!
Sa o ajutam pe Georgi sa mearga
Manu - papusa fara picioare


E splendida, dar eu caut lucrusoare mai groase ca fii-mea se va naste in ianuarie iar aici unde stam noi e frig, nu gluma. Gecuta de blugi e superba si ea dar parca nu i-as lua de pe acum pentru peste 2 ani... te rog sa ma tii la curent cu ceea ce mai adaugi, oricum o sa urmaresc si eu bazarul. Multumesc!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 18+ cu
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara

Bobuletul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui anangel_lexi

[quote]citat din mesajul lui dicirstea

anangel_lexi ...de asta: http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=30317&n=Salopeta-simpatica---DISNEY vorbeam

si mai am o salopetica dulcica


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)





Atunci nu e buna asta : http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=30282&n=Bluza-0-3-lunisuperba-ADAMS-KIDS ?





CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA; www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2
A DOUA MINUNE
MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!
Sa o ajutam pe Georgi sa mearga
Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput