LMA Bea - Delfinasi in straie de sarbatoare (151)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Diana_Eva spune:

www.amazon.co.uk/Webkinz-Panda-Plush-Sealed-Adoption/dp/B003IKN0YM/ref=sr_1_fkmr2_2?ie=UTF8&qid=1309107750&sr=1-2-fkmr2" target="_blank">CAUTAT DE NOI

Daca il vedeti pe undeva prin Bucuresti va rog sa imi spune-ti. S-a indragostit de el la mare, una dintre fetite il avea. Avea o coada moale si pufoasa. Adormea cu ea in manuta. A trebuit insa sa il dam inapoi la plecare.
Daca nu il comand pe Amazon dar vin greu.


Diana, mami de pui iubit Eva (20.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

MOv, musai poze!!!

Crissy, super tortul, pozele, Bea e o dulcica, imi place in rochita de blugi!

Dar voi cantati un alt fel de "la multi ani"? eu nu am mai auzit varianta asta a melodiei...



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

La Multi Ani Maria!!!

Citat:
citat din mesajul lui crispro

Rodi
Si acum vorbim cu nasii, ne intelegem, dar tare mi-a lasat un gust amar intamplarea aia...

Cristina , mami fericita de bebe Vlad (17.07.2010)

Poze

Sa-l ajutam pe Alex

nu a reusit sa ii dau sa suga ma musca de imi dau lacrimile
offf nu mai iese si dintele asta o data...iar LP a baut 100ml plus ce a reusit sa suga cred eu vreo 50ml

no' sa va zic si eu, daca tot suntem la capitolul - confesiuni despre nasi
pleaca in Bulgaria in perioada 2-9 iulie...ziua lui Matei e in 8 cand am sa ii tin ziua cu familia, in 9 nasim la Cluj si probabil ne vom intoarce in 10 iar ei in 11 iulie pleaca o saptamana in Turcia
incerc sa nu ma supar si imi zic mereu ca eu am pretentii prea mari
deci probbail vor trece pe la noi intr-o seara dupa ce vor veni din Turcia asta inseamna dupa 19 iulie
Rody ce zici? am motive sa fiu suparata? puteau amana o saptamana?...eu daca era ziua finutului meu, mai ales prima aniversare nu plecam in concediu fix in saptamana aia - dar asta sunt EU, vorba lui Marius "nu te mai astepta ca altii sa faca ce ai face tu sau ai considera tu ca e normal, ca vei avea parte de multe dezamagiri"

Eladea fumosi marinarii

Paula uff greu de dat sfaturi in astfel de situatii, dupa ce ducem copiii la cresa va fi mai simplu
oricum poate nu ar strica o camera...eu una nu as sta pe ganduri, linistea mea e mai presus de orice

Crissy am vazut minunea cea mica care a pierdut motul



Matei - luna a 12-a 08.07.2010

" Indiferent ce vei face in viata va fi nesemnificativ. Dar este important sa o faci!" - Mahatma Gandhi


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainotna spune:

Am uitat sa va zic, ieri am fost la Kiabi, au oferta cu 3 in 1 si am luat hainute f dragute pt pui. Daca iei 3 si platesti unul, preturile sunt foarte ok si fiindca era prima zi de oferta am putut sa gasesc lucruri dragute si marimi potrivite.

Si am admirat si petrecerea lui Bea, ce frumoooos! Eu n-am auzit LMA-ul, ca sunt pe mute sa nu trezesc copilu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauri_ca spune:

Multumesc fetelor pt. urari

Diana, jucaria am vazut ca e un webkinz, astea se gasesc la magazinele Diverta, nu stiu daca am vazut modelul, dar poti sa cauti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilinca79 spune:

Buna seara dragi mamici,

intru si eu la spartul targului, sa urez

La multi ani Maria, printesita frumoasa cu ochi verzi! Iti doresc multa sanatate, noroc si fericire, sa o faci mereu mandra pe mami a ta care te iubeste enorm!

crissy, ce poze frumaose am vazut, cred ca a fost o petrecere pe cinste. Bea e o dulce, ca de obicei Super si tortul!
coteasca, multa sanatate lui Tudor!
ramo, noi te asteptam cu drag la Cluj
eladea, cum a fost petrecerea? Asteptam poze. Vazut marinarii frumosi
bumble, bine ati revenit acasa! Cand ne arati poze cu Vivisor la mare?
Diana, ce figura ai fost cu reintoarcerea acasa. Dar eu zic ca te-ai descurcat super cu drumul. Bravo mami si puiuta cuminte!

Ilinca, mama lui Victor (09.07.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

OANA, RODI va inteleg perfect! eu nu mai zic nimic, ca nu are rost. fiecare isi stie mai bine prioritatile, asta e concluzia la care am ajuns eu. noi sa fim sanatosi si fericiti

am implinit un anisor, sunt baiat mare de acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:



daaa, cand am fost in Ro i-am luat Mariei varianta cocker spaniel, dar era si asta ce-l cautati voi, de fapt erau multe modele in Billa. 48 de lei. are si cod ptr internet, adica te pricopsesti cu un animalut webkinz virtual


am implinit un anisor!!

LA MULTI ANI, ISABELA!!!

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

salutare dragelor!


am ajuns si noi acasa, de la petrecere... a fost f ok pana la urma, chit ca ma temeam de vreme...chiar daca a fost vant aproape tot timpul, macar n-a plouat...a fost soare cu nori...am fost 36 de oameni...dintre care 11 copii...a fost nebunie....copiii s-au distrat cel mai bine, evident...iar tortul a facut senzatie...ca intotdeauna...datorita prietenie mele foarte pricepute intr-ale artei culinare...

revin maine, sunt in urma cu cititul...pun si poze...

somnic usor!

LA MULTI ANISORI CU SANATATE SI MULT NOROC SARBATORITILOR ZILEI!

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP - POZE RECENTE

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

crispro, ooana, racusor, la voi ma refeream cand am zis ca mai stiam si de alte "probl" cu nasii . tu fete, pentru mine chestia nu nasitul e foarte serioasa, adica sunt PARINTII SPIRITUALI ai copilului meu, asteptarile mele sunt mari . nu ma refer la cadouri si alte atentii, cat la a fi prezenti la momentele importante, si aniversarea primului an mi se pare mai importanta decat un concediu, alta aniversare sau o distanta oarecare. sigur ca fiecare isi stie prioritatile, si eu pe ale mele... noi din pacate am cam fost primii care ne-am casatorit, am facut copii, am plecat din Ro... si apoi am ratat toate celelalte evenimente din viata prietenilor nostri. mi-ar fi placut sa am o gramada de finuti, eu mor de dragul copiilor! dar n-a fost sa fie si ziua de azi a fost in spiritul ultimei saptamani, deci nu a fost doar o parere a mea ca se intampla ceva. un lucru e sigur: eu nu mai fac nici un pas, nici inainte, nici inapoi in ce priveste relatia noastra. am alte lucruri de care sa ma bucur sau sa ma preocup momentan...


am implinit un anisor!!

LA MULTI ANI, ISABELA!!!

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

Mergi la inceput