Clubul ursuletilor & ursuletelor de novdec2010(33)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sugubina spune:

Brave cum se mai simte Patrick?

letzy81 cre ca o doare saracuta, daca nu mai vrea ea sa atinga nimic in gura.

simonique curaj, totul se rezolva! O vorba mare zice "oricare ar fi situatia, ea se va schimba"
Da-i iaurt cu bananuta, poate are mai mult succes. Works for us.

moshulik bine ai revenit, vazut pozele, supeeerb! Si a ta se catzelifica spre nisip ha? Tu ai mai pus pampersi de baie sub costumu de baie? I-a placut cu piciorutele in apa se pare, e o dulceaaata!


Sugubina si Puficele Mara Diana si Ilinca Miruna 6.11.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

moshulik e mortala pitica
o trecem in cont la motani

pupici

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonique spune:

ce ciudate mai sunt gusturile astea...de ex, piticului meu ii place f tare mancarica de legume cu carne dar la masa de fructe face mofturi...invers decat ma asteptam...de fapt ii plac fructele dar de cand am bagat branzica nu le mai accepta. Voi cum mai faceti cu branzica, nu i-as baga-o in legume ca deja are carne in ele si ar fi prea mult...si nici nu as renunta la carne.. macar dak ii placea iaurtul incercam sa bag branza in el dar nici pe ala nu il prefera...uof


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Maine plec la Bucuresti singura cu amandoi. Sa-mi tineti pumnii, ca sigur ajung acasa cu creierul pe bigudiuri
Simonique, eu stau in Navodari. De fapt in Mamaia Nord, dupa ce treci de hanul piratilor, e zona aia de vile/pensiuni/bloculete, etc.

==========
Corina
Mami de Arianna Maria (18.11.2008) si Patrick Stefan (16.10.2010)

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moshulik spune:

Citat:
citat din mesajul lui sugubina
moshulik bine ai revenit, vazut pozele, supeeerb! Si a ta se catzelifica spre nisip ha? Tu ai mai pus pampersi de baie sub costumu de baie? I-a placut cu piciorutele in apa se pare, e o dulceaaata!


Sugubina si Puficele Mara Diana si Ilinca Miruna 6.11.2010


e putin spus ca se catzelifica la nisip! ar baga cu amandoua mainile in gura1 si ce a mai lins cadita in care era apa de mare! a bagat la sare cat nu a mancat in 9 luni jumate!

si daaaaaaaaa... bagat pampersi si pe sub costum ( din cauza accidentelor repetate)!

Moshulik , mami fericita de Maria Alexandra( 23.09.2010)
Poze Mare Iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moshulik spune:

Mirela2 astept CV-uri!



Moshulik , mami fericita de Maria Alexandra( 23.09.2010)
Poze Mare Iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moshulik spune:

Multumim tuturor pentru aprecieri!

Moshulik , mami fericita de Maria Alexandra( 23.09.2010)
Poze Mare Iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moshulik spune:

Buna dimineatzaaaaaaaaaaa!
hmmmm, ce liniste pe aici! Se vede ca isi face codul galben de cap!

Moshulik , mami fericita de Maria Alexandra( 23.09.2010)
Poze Mare Iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonique spune:

Neatza!
Si noi p-aici...bb a adormit dupa plimbarea de dimi, s-a trezit la 6 juma asa ca la 8 noi eram la plimbare. Asa frumos eraaaa...si racoareee...super!
Raportez o mica reusita cu iaurtelul. Pt ca nu l-a vrut simplu deloooc, am incercat sa il combin cu putina piersica si o masura, doua de cereale. A mancat...nu cu mare pofta dar a mancat, ma declar multumita si asa!
bravegirl, chiar ca esti curajoasa sa pleci cu amandoi sg pana la Bucuresti! Cum a fost drumul? Au stat amandoi cuminti in scaunele?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Patrick e bine...inca il mai doare putin urechea, dar in sfarsit a dormit si el 3 ore. Ma simt fresh Multumim ca v-ati gandit la noi!
Moshulik, am admirat printesa. Tare finuta e.
So...drumul a fost asa cum ma asteptam. Bebe cuminte, ar fi dormit mai tot drumul dc nu urla sorelina. Sorelina, dupa ce mi-a facut capul patrat cu n intrebari, preferata fiind : Aia ce e? De ce? pe la Medgidia si-a adus aminte de buni si a inceput sa urle dupa ea. Am mers peste o ora in urletele ei. Tacea doar cd ne opream si o luam in brate. Dar atunci urla si bebe
Ajunsi acasa, am avut parte de 30 de min de liniste, ca dormeau amandoi in masina. Apoi s-au trezit si ea s-a pus pe urlat, si el urla ca de...sa nu fie mai prejos. Din exterior chiar era comic, ca s ejuca si cd vedea ca ea urla mai tare, tipa si el putin, apoi se intorcea la jucariile lui.

==========
Corina
Mami de Arianna Maria (18.11.2008) si Patrick Stefan (16.10.2010)

POZE

Mergi la inceput