LMA Antonia, Filip, Larisa si Theo- Delfinasi(150)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Oana, acum am citit ce ti-a spus ortopedul...Nu stiu ce sa cred...i-am spus si eu ieri pediatrei si i-am aratat cum tine Raducu piciorusele cand paseste - ba in interior, ba in exterior...mi-a spus ca nu are rost sa imi fac probleme acum, pt. ca mersul nu este inca format, cica abia la 4 ani este complet dezvoltat mersul Nu stiu ce sa zic... Oricum mi-a spus sa-i cumpar numai incalatari cu talonet si cu glezniera.

As mai cere si eu o parere, dar parca intr-adevar nici nu imi fac griji f. mari...mai cere si tu o parere, eventual si la un kineto.

Elena, mami de Raducu cel cumintel 12.08.2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

puiutz, sterge-ti mami lacrimile, asta e lumea in care traim si la care ne adaptam si noi, si copiii nostri! pe ei i-am invatat inca din burtica! Bio-bio e raritate, nici la tarani nu gasesti. iar daca ai avea gradinuta ta, ai vedea ca o leguma la care nu ii dai nimic ori o mananca ganganiile si n-apuci tu sa ai parte de ea, ori e intr-un hal ca nu-ti vine sa te atingi de ea... iar produsele asa-zis bio cu care se trateaza...

eu ce sa zic, mi le aduce sotul direct de la sursa, si stiu bine cum sta treaba. sunt bio pe hartie, tratate intre controale sa nu iasa la analize. ei, asta e. ceva tot o sa mancam. tu mami nu mai plange, ca asta tot asa va fi!


am implinit un anisor!!

LA MULTI ANI, ISABELA!!!

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Matei, voinicel, ai implinit un anisor!!!

Victor, inca o lunita si gata bebeluseala!!


am implinit un anisor!!

LA MULTI ANI, ISABELA!!!

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodyka

am vazut pozele, SUPERBE! mamici si delfinasi perfecti, care mai de care! dar tu, mami racusor, o poza cu tine pe-acolo nu, nimic?!


am implinit un anisor!!

LA MULTI ANI, ISABELA!!!

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)


pai eu eram cu aparatul scuze eu si Andrei eram cu aparatul

am implinit un anisor, sunt baiat mare de acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

neata!
am eu cateva poze in care apare si racusor, dar le-am facut ca desteapta cu soarele in spate si se vad niste raze. (de fapt erau mamicile care radiau de fericire ) le pun pe mail imediat cum ii dau de cap.

oana, linisteste-te putin si nu dispera ca se rezolva. mergi la cluj vezi alte pareri. se corecteaza. important e ca e sanatos matei si voi la fel. hai

mara
Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodyka

puiutz, sterge-ti mami lacrimile, asta e lumea in care traim si la care ne adaptam si noi, si copiii nostri! pe ei i-am invatat inca din burtica! Bio-bio e raritate, nici la tarani nu gasesti. iar daca ai avea gradinuta ta, ai vedea ca o leguma la care nu ii dai nimic ori o mananca ganganiile si n-apuci tu sa ai parte de ea, ori e intr-un hal ca nu-ti vine sa te atingi de ea... iar produsele asa-zis bio cu care se trateaza...

eu ce sa zic, mi le aduce sotul direct de la sursa, si stiu bine cum sta treaba. sunt bio pe hartie, tratate intre controale sa nu iasa la analize. ei, asta e. ceva tot o sa mancam. tu mami nu mai plange, ca asta tot asa va fi!


am implinit un anisor!!

LA MULTI ANI, ISABELA!!!

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)


Rody, multumesc de incurajari, stiu...ne adaptam, dar nu se stie cat de bine si de repede reusim, dureaza generatii ... mi-e groaza de lumea in care s-au nascut si sunt nevoiti sa traiasca copilasii nostri...noi ne-am mai bucurat in copilarie cel putin si de mancare mai naturala, mai sanatoasa, am trait vremuri mai linistite.

Of, m-a apucat depresia, trebuie sa ma opresc, ca ma scufund in butoiul cu melancolie

Sa ne bucuram de fiecare clipa cu ai nostri dragi, fiecare clipa e pretioasa!

Fug la bucatarie sa-i gatesc puiului...

Elena, mami de Raducu cel cumintel 12.08.2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Victoras de Bumblebee! LML, mai ai o lunita si devii JUNIOR!

Elena, mami de Raducu cel cumintel 12.08.2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

am pus pozele pe grup. am facut album public, in caz ca vor mamicile care apar in poze sa stearga vreo poza sa poata

mara
Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

crissy, asteptam vesti
giorgia, mai mananca si tu ma mami

daca va intrebati cine e doamna aia de langa saddie si medeea, e mama mea

mara
Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Buna, mamici!

Oana,. Sper sa se rezolve cat mai repede problema. Un si pt Matei!


de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput