LMA Antonia, Filip, Larisa si Theo- Delfinasi(150)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Diana_Eva spune:

Pufescu ne vedem maine????

Idee Protectie genunchi - ciorapei lungi si in ei 2 pernute de sutiene eu am scos de la maieutul de plaja 2 subtirele si bune.

Noi am inotat azi cu aripiorele . Evident poze zero eu fiind in apa cu ea.

Diana, mami de pui iubit Eva (20.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

ufff ce de sarbatoriti astazi...dar gata, am terminat cu urarile la subiectele dedicate special asa ca trec mai departe

Florentin Andrei
Raul Ionut- mai ai putin si te balacesti abia astept sa vad poze
Mihai




Matei - luna a 11-a 08.07.2010

" Indiferent ce vei face in viata va fi nesemnificativ. Dar este important sa o faci!" - Mahatma Gandhi


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Bambo, felicitari pt vestile bune!

Marti cand am fost nasi am mers la masa. Si parintii miresei ma intreaba de copil, daca merge. Pai zic "asa, de manute". Si ei "dar de pereti, de altceva, sa se tina, nuuuuu??? Ai mei au mers la 10 luni si altula la 11 luni". No bine... Miercuri o sun pe o matusade la tara care mi-a dat beep din greseala, la fel se minunaza si ea, dar nu merge???? Ioi. ieri ma suna vara-mea cu care vb de 3 ori pe an, vroia sa vada ce facem , cum stam cu progresele. Si s-a minunat si ea ca " inca nu si-a dat drumul Vlad". No, bine... Of, ce ma enerveaza!!! Ca sa nu mai zic ca sunt persoane care ma intreaba daca vorbeste... da, fluent, 5 limbi...



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana

ufff ce de sarbatoriti astazi...dar gata, am terminat cu urarile la subiectele dedicate special asa ca trec mai departe

Florentin Andrei
Raul Ionut- mai ai putin si te balacesti abia astept sa vad poze
Mihai




Matei - luna a 11-a 08.07.2010

" Indiferent ce vei face in viata va fi nesemnificativ. Dar este important sa o faci!" - Mahatma Gandhi


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip






la multi ani si din partea noastra!!!

am implinit un anisor, sunt baiat mare de acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Cris da IGNORE la subiectele astea


Matei - luna a 11-a 08.07.2010

" Indiferent ce vei face in viata va fi nesemnificativ. Dar este important sa o faci!" - Mahatma Gandhi


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana

Coteasca eu nu vad de ce sa glumesti! treaba e foarte serioasa...nisipul e foarte gustos mai ales lins de pe degetel


si indesat cu amandoi pumnii e gustos


am implinit un anisor!!

LA MULTI ANI, ISABELA!!!

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilinca79 spune:

'Neata buna mamici,

multumim de cafea. Eu am mancat si beau acuma un ceai verde fierbinte ca am auzit ca asa ajuta la slabit Am fost la balaceala iar puiul doarme dus...ce fain tuna afara Eu cred ca vara asta am rabdat atata caldura ca altfel nu-mi explic cum am ajuns sa-mi placa ploaia
Ce zi mare e azi, avem atatia sarbatoriti:
La multi ani Antonia, Larisa, Filip si Theo!
La multe lunite Raul scump si plimbaret, Mihai si Florentin!

crispro, n-am facut nimic sa merit atatea vorbe frumoase de la tine, tu esti o draguta
Andreea spor la pregatiri, sa dea Doamne Doamne sa nu ploua duminica! Eu zisesem de programare in ideea ca la spit. de recuperare e gratis, da tu stii cel mai bine mami
Crissy, cum se simte Bea?
bambo, super ca aveti vesti bune pt. Antonia. Asta inseamna ca in timp se corecteaza problema ei si nu va mai trebui sa poarte ochelari?

As avea atatea de facut, dar e sarbatoare asa ca trag chiulul, musai insa sa aspir un pic ca altfel micul explorator sterge toata mizeria cu hainutele lui.

Ilinca, mama lui Victor (09.07.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

Noi cum ne stiti: febra, muci, tuse-> voma, maraiala cat incape. Multumim ca va ganditi la noi

rubia, nu stiu ce sa zic... sambata o sa fie nebunie mare la noi. Plus mica bolnavioara, nu prea o pot lasa cu nimeni.

La noi tocmai a tras o tura buna de ploaie si vant puternic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns btz_ovi spune:

Hello!!!

CRISPO,daca as fi in locul tau le-as spune ca iti face si micul dejun,cumparaturi si mai si da un var cateodata.

Intrebari:
-ce peste le dati bebeilor?Mie medicul mi-a recomandat salau insa eu numai cu 45-50 lei/kg gasesc
-ce cantitati de mancare papa ai vostri?Noi in jur de 300 ml/masa
-pepene verde este voie???
-ce tip de orez le dati?Eu pana acum luam prefiert sau cel cu bob lung insa ma bate gandul sa iau unul brun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

crispro, haha... 5 limbi... pai si pe noi ne intreaba unii cum de nu vorbeste inca, dar da si tu IGNORE si gata.

crissy, pupici la bolnavioara.


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010, mandra posesoare a 8 dintisori

Mergi la inceput