*Cozonacei iubiti de nov-dec2008 (133)*

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fluturasha23 spune:

Neata la toata lumea! Plus o in linisteeee. Ce bine e!!! Zanele mele se trezesc dupa ora 9, iar eu prefer sa ma trezesc devreme ca sa-mi savurez cafeaua in tihna.

Otilia ma bucur ca sunteti pe drumul cel bun. Usor, usor cu multa rabdare si perseverenta o sa reusiti. Noi am reusit mai repede decat m-am asteptat. O fi fost mai pregatita? Nu stiu.

Criss am vazut pozele din vacanta - v-ati distrat de minune.

Babyzapi bine ai mai revenit pe la noi. Poate ne vizitezi mai des daca mai ai timp.






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

Otilia ...abdomenul a fost asa 2-3 zile apoi m-am pus pe mancat , chiar ma gandeam ca trebuie sa reincep sala din august .Cat despre cazare si peisaje au fost deosebite .
Fluturasha , sa sti ca Sofi a ramas fan puzzle de la Craciun , am avut unul cu noi in concediu si taaare l-a mai imbinat zile in sir (de cateva ori pe zi ...deci era cuminte vre-o 15-20 min )

O cafea la inceput de weekend calduros si distractie placuta pt. cine merge la

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eliza_cri spune:

asa pierdui un mesaj ntzzzz

seara buna fetele

CORINA of ce te-ai mai chinuit si tu cu arianna, sper ca la baiat sa mearga mai usor lucrurile . cum ami decurge otita baietelului?


CRISS ce casuta faina ati avut si ce mare si bella s-a facut sofi


FLUTURASHA ce mai fac fetele tale ce ne mai povestesti?

OTI si eu in fan club abdomen plat fara efort mare si stres, ca rad4e lumea de mine pe strada ca am doi si mai vine unul..jenant, dar si amuzant

we fain si de la noi

stelele mami pe cerul sufletului ei
Ionut Pavel www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8" target="_blank">iubire fara limite
Dimitrie Gabriel Antonia Stefania minunile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Eu sunt fara mama si cu santier in casa
Am plecat la munte vineri si ne-am intors aseara pt ca erau nasoal econditiilt, si mai ales erau patrecareti in pensiune care nu mi-au ;asat copchii sa doarma. am cedat psihic si ne-a intors acasa, unde am dat d epraf si caldura. Deci iar bocesc de nervi. Nu stiu cum se descurca altii cu 2 copii, dar eu nu pot. Stau cd cu unul cd cu altul agata de mine.
Eli, P. e bine, dar il deranjeaza fff tare gingiile. e marait si vrea numai in brate. a invata sa urle. Dar urla, nu se joaca.
Fug...ca P. doarme si A. e pe afara.

==========
Corina
Mami de Arianna Maria (18.11.2008) si Patrick Stefan (16.10.2010)

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eliza_cri spune:

ziua buna

CORINA cum mai stati cu santierul?

feti gasca unde plecarati?

stelele mami pe cerul sufletului ei
Ionut Pavel www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8" target="_blank">iubire fara limite
Dimitrie Gabriel Antonia Stefania minunile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

Hello, fetelor! Dau o limonada!

Alra, multzam. Deci s-astept gradinita. O astept. Ne-a speriat iar weekendul ce-a trecut, ca nu facuse de miercuri (sau marti?). Si-am fost la tara, in vizita la cineva, care avea capsuni in gradina. Si-a mancat z pan-am crezut ca face poc. O intrebam, `sara, mai vrei?`. Ea, ofta, si dupa zicea `da`. Nu mai putea dar am lasat-o, cu gandul ca o ajuta. Si a doua zi, bucurie mare, un kk normal si mare si de toata frumusetea. Sunt perioade si perioade.

Cris, lasa ca io nu te cred. Patratelele alea faine nu se duc si de mananci de numa. Zau ca mi-au cazut ochii pe abdomenul tau si nu m-am mai putut uita la altceva, decat cu coada.

Mai, z se bate prin parc. Casapeste la copii de numa. Ce sa-i fac? Ieri am luat-o pe sus si-am adus-o direct in casa spunandu-i de ce. N-a parut mirata sau suparata. Parca imi spunea `foarte bine, m-am saturat afara, de aia am inceput sa-i dau la Daria in cap de sa-i mearga fulgii`. Cum nu-i convine ceva, da-i. Le e frica tuturor de ea. Mai ziceti metode de imblanzit copilu. Oare de unde-i vine?

Sa ma laud. Azi merg la Salsa. De-abia astept. Si de vreo 2-3 saptamani bag si aerobic. Si mai alerg serile cand am chef. E alta viata. Tot fara bani, da` alta.

Va pup pe toatele, pe rand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Neata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malinas spune:

ginye, ce vesti ne ascunzi dupa canapea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Citat:
citat din mesajul lui malinas

ginye, ce vesti ne ascunzi dupa canapea?




M-am titularizat...in oras....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ginye55

Citat:
citat din mesajul lui malinas

ginye, ce vesti ne ascunzi dupa canapea?




M-am titularizat...in oras....


Wow, asta da veste, felicitaaaari! Ma bucur din toata inima!

Mergi la inceput