Bebelusi de Septembrie-Octombrie 2010! (69)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Office , sa ramai mereu tanara, spirituala si fericita alaturi de familia ta frumoasa.



Ramona, mamica fericita de mici comori - Maria Lavinia (01.03.2006) si Elena Elisa (07.10.2010)

https://picasaweb.google.com/117035164553547422644/ElenaElisaOramona?locked=true#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Vad ca am mai avut o sarbatorita- Aniast. II urez si ei LA MULTI ANI si sa fie fericita o mie de ani. Si tare as mai vrea sa mai scrie pe aici. Asa nastere in direct e greu de uitat

Azi avem multi bebei sarbatoriti, pentru fiecare si cate un mare

Ramona, mamica fericita de mici comori - Maria Lavinia (01.03.2006) si Elena Elisa (07.10.2010)

https://picasaweb.google.com/117035164553547422644/ElenaElisaOramona?locked=true#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Revin , pentru Toma Andrei de chichiutza , Cezara de Nerantula , Mihai Bogdan de Viovio , Lucas Cristian de georgescu_oana , Andreas Daniel de Karin25

Ramona, mamica fericita de mici comori - Maria Lavinia (01.03.2006) si Elena Elisa (07.10.2010)




Editez aici, nu am de gand sa umplu pagina singura, acum am vazut

https://picasaweb.google.com/117035164553547422644/ElenaElisaOramona?locked=true#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanyy2009 spune:

mari ....am vazuut pozcile de ieri cu vladut...ai baiat mare si frumos iar videoul e criminaaaaal cu rade el....am pus si eu ceva asemanator pe facebook, un video cand Dimitris papa si radea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

salutare
multumesc de cafeluta si de complimente
azi am iesit un pic cu Pit afara ca a inceput sa ploua...Ema e la Bucuresti cu tatal ei , sa vada ce face cu cariile ca va pleca in tabara si sa aibe problema rezolvata.
in rest la fel...azi e liniste
va pup si urez LA MULTI ANI Office si la toti sarbatoritii zilei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanyy2009 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oramona

Revin , pentru Toma Andrei de chichiutza , Cezara de Nerantula , Mihai Bogdan de Viovio , Lucas Cristian de georgescu_oana , Andreas Daniel de Karin25

Ramona, mamica fericita de mici comori - Maria Lavinia (01.03.2006) si Elena Elisa (07.10.2010)





https://picasaweb.google.com/117035164553547422644/ElenaElisaOramona?locked=true#

si de la noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

La multi ani OFFICE!

MARI - scump tare PIT, si eu ii mai pun clame lui Darian, sa-i tina bretonul

SUMMER - asa este, tare sunt scumpi. Cat despre ce urmeaza, sanatosi sa fie!

mamica de Andreea Bianca(05.12.04) si Victor Darian(05.10.10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns office spune:

Multumesc mult fetelor!
La multi ani sarbatoritilor zilei!

Meme de Mihai Alexandru (Maiu) 25.08.2010 Iulia Maria (Luly) 24.02.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

La multi ani, Office! sa fii fericita, iubita si sanatoasa, sa poti sa te bucuri de tot ce ai

La multi ani la toti sarbatoritii, chiar daca n-am scris, ne-am gandit la voi

Sa va spun cum procedez eu cu Tudor, ca sa stea singur: daca am ceva de facut si trebuie sa-l las singur, ii spun ca "mama vine repede" si cand ma intorc "ai vazut? a venit mama repede". Nu stiu cat pricepe, dar sigur intr-o zi va intelege. Sau ma joc cu el, cand ma intorc spun "unde-i Tudor ... uite-l" si el se distreaza (uneori ma asteapta agatat de tarc si rade in hohote cand imi aude vocea). La magazin, il intreb "unde-s becurile?" si-i povestesc ce cumpar (noi luam carutul cu noi, nu-l pun in cosul mare). Bineinteles ca depinde si de dispozitia lui, daca este dormit, mancat etc. Cu scoica ... astept sugestii, ca nici noua nu prea ne place. dar ne-am propus sa-l ducem duminica la porumbei si am vazut ca incepe sa-i placa (ii spun ca mergem cu masina la porumbei). (Cameluska, poate te ajuta ... si astept si eu idei, ca nu am copilul perfect).
Acum e singur in cealalta camera, dar ma duc sa vad ce face ... ca-i suspect de cuminte (ultima data cand a stat asa cuminte, a desfacut coada de la o zdranganitoare, care avea inauntru pietre si nisip si lingea fericit pe coada plina de nisip)

Camelia, mamica lui Tudor (10.09.10)
poze iunie

Mergi la inceput
Mergi la inceput