Copilasi de Iulie-August 2004 * 74 * LMA !

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

cit te-au ajuns beletele?

Citat:
citat din mesajul lui g_ioana

Ina imi place la nebunie camera lui Radu!....cu verde ne jucam si noi pe pereti si pe mobila....mie si mandrei ne place ,ne place,place,place....dar altora nu....daaaa si noi am deschis sambata sezonul genuchilor plini de vanatai si jupuitidar la fotbal,in fiecare zi iese afara cu bici si cu mingea sa joace fotbal si in pauze baschet
Carmen anul asta sustinem turismul romanesc...asa ca mergem la Neptun....oare mai exista statiunea sau au inchis obloanele peste tot...nu am mai fost de 3 ani acolo..


www.dropshots.com/emig" target="_blank">filmuletze,www.youtube.com/profile?user=gorodika" target="_blank">filmulete noi,gorodeii,aripile mele,
gorodeii noi




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Olivia-pentru internet exista variante de la orange, vodafone...
doar doua poze ca e mica tare camera...nu stiu ce culoare sa aleg pentru covor...si mi s-a si luat de umblat prin magazine...nu stiu cum ati avut nervi sa construiti case, ca mie mi-a ajuns zugravitul in toata casa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmenp

cit te-au ajuns beletele?
Citat:
citat din mesajul lui g_ioana

Ina imi place la nebunie camera lui Radu!....cu verde ne jucam si noi pe pereti si pe mobila....mie si mandrei ne place ,ne place,place,place....dar altora nu....daaaa si noi am deschis sambata sezonul genuchilor plini de vanatai si jupuitidar la fotbal,in fiecare zi iese afara cu bici si cu mingea sa joace fotbal si in pauze baschet
Carmen anul asta sustinem turismul romanesc...asa ca mergem la Neptun....oare mai exista statiunea sau au inchis obloanele peste tot...nu am mai fost de 3 ani acolo..





tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

....in euroi sau in leutzi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Ioana si eu sunt curioasa cand mergeti si cat v-au costat biletele ca asa am impresia ca noi vom fi dezamagiti de concediul nostru anul acesta. Noi mergem 6 nopti de pe 9 aug, la Hotel Modern in Mamaia, all inclusive cica si ne costa 3300 lei biletele (toti patru) intr-o garsoniera (cica sunt doua camere legate).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ina, like-like
Sa foloseasca scolarul cu mare drag camera lui cea noua

Si noi ne vom apuca de cei doi pereti ... va iesi un mare ceva vom munci cot la cot cu tehinica buretelui asteptam asadar weekendul

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela


Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Irina ,eu vroiam internet prin cablu ..sa am wireless in toata casa! Asa cum vom folosi toti trei cate un pc?? Iar o sa iasa lupte?

La multi ani Marina!! Sa-ti fie bine acolo!!

De Mani ce mai stiti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

in ce vrei numa` spune;))

Citat:
citat din mesajul lui g_ioana

Citat:
citat din mesajul lui carmenp

cit te-au ajuns beletele?
Citat:
citat din mesajul lui g_ioana

Ina imi place la nebunie camera lui Radu!....cu verde ne jucam si noi pe pereti si pe mobila....mie si mandrei ne place ,ne place,place,place....dar altora nu....daaaa si noi am deschis sambata sezonul genuchilor plini de vanatai si jupuitidar la fotbal,in fiecare zi iese afara cu bici si cu mingea sa joace fotbal si in pauze baschet
Carmen anul asta sustinem turismul romanesc...asa ca mergem la Neptun....oare mai exista statiunea sau au inchis obloanele peste tot...nu am mai fost de 3 ani acolo..


www.dropshots.com/emig" target="_blank">filmuletze,www.youtube.com/profile?user=gorodika" target="_blank">filmulete noi,gorodeii,aripile mele,
gorodeii noi






....in euroi sau in leutzi?

www.dropshots.com/emig" target="_blank">filmuletze,www.youtube.com/profile?user=gorodika" target="_blank">filmulete noi,gorodeii,aripile mele,
gorodeii noi




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bunny spune:

Corina - sincere condoleante. Dumnezeu sa o odihneasca in pace pe mama
ta! Te inteleg si sunt alaturi de tine , stiu ce insemna sa
pierzi un parinte si sa fii asa de departe. Suntem alaturi de
tine.

Va multumesc pentru urari si urez si eu 'La Multi Ani ! ' la toate sarbatoritele si sarbatoritii , mici si mari.
De la o virsta...parca nu te mai bucuri atit de mult de zilele de nastere - dar am incercat cu ajutorul baietilor mei sa fie o zi mai speciala. In afara de mincat,tort ( facut de copil cu bunica in secret 'mami nu ai voie in bucatarie! ) am fost sa vedem musicalul 'The Lion King' . Superb !

In rest - ma lupt cu vremea , innorat, frig ,mai iese soarele asa cite putin cit sa ne amageasca , copilul mai are inca o luna de scoala, mi-e mila de el cind ma gindesc ca majoritatea copiilor au intrat in vacanta.
Va felicit pentru absolviri ..am vazut pozele de la serbari ... cind ma gindesc ca al meu intra in anul 3 . Ce copilarie scurta - fara griji a avut .

O zi buna in continuare



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Mani,gand la gand...doar ce-am intrebat de tine Cum adica anul 3? M-ai pierdut...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bunny spune:

pai acum e anul 2 ... mi se pare ca a crescut prea repede ..ieri imi povestea ca un facut circuit electric la scoala si cum sa folosim aparatele elctrice, era asa de serios

Mergi la inceput