Cluj rulz! - cap.102

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

buna,

incerc sa va cunosc din postari
eu am un baietel de 9 ani jumate, e in clasa a III-a.A facut la randul lui nspe activitati extrascolare: karate, judo, inot, sah, pictura, engleza, franceza, dans...acum facem dans, franceza, informatica, iar cand se mai incalzeste un pic afara reluam cursurile de inot.
voi cum ocupati timpul liber al copiilor?

giulia si alex-raoul (22.09.2002)
"Un copil este o raza de soare ce iti va lumina viata. Un copil e o promisiune a lui Dumnezeu ca viata merge inainte. Un copil e atingerea raiului. Un copil e tandrete si dulceata. Un copil e mereu surprinzator, emotionant, fermecator si captivant. Un copil e o minunata binecuvantare. Dar in primul rand un copil e dragoste."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

erika, multumim de urari
in Franta avem deja 2 ani si jumatate si speram sa ramanem aici, am vandut apartamentul din Cluj si am reusit sa ne cumparam aici o casuta pe care o amenajam acum, sper sa reusim sa ne mutam pana in 1 mai.
Marius lucreaza aici ca veterinar, diplpoma i-a fost recunoscuta sia creditata in 5 zile, lucru care in Spania nu era posibil.Criza din Spania si-a spus cuvantul, asa ca am ales Franta.

o zi excelenta tuturor va dorim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TatianaG spune:


Olim, felicitari pentru Sofia! Sa fie sanatoasa si refacere rapida! Cum a fost primita de catre Alex?


Erika, sanatate multa! I-am insris pe Edi si Dani la scoala , din toamna ne vom intersecta / intalni prin curte . Mai nou, si Clara vrea la Waldorf, desi nu i-am laudat scoala exact ca sa n-o intrerup din mersul ei. Mi-a zis ca nu-i mai place scoala la care e (pentru ca, copiii sunt rai) si din a treia s-o mut . Vreau sa ma interesez daca ne lasa sa asistam la o lectie deschisa (daca exista asa ceva) sau s-o duc la ziua portilor deschise (daca se va organiza)... nu stiu ce sa fac cu ea. Acum, cand m-am linistit cu baietii, incep sa-mi fac griji pentru fata... offff



Tatiana si
Clara Maria (31 ian 2004), Daniel Cornel si Eduard Mihai (09 dec 2005)


Album 1 Album 2 Album 3 www.flickr.com/photos/tatianagut" target="_blank">Album 4 ALBUM NOU Copilasi ian-feb2004 www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">Mamici ian-febr 2006


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jozsaerika spune:

Tatiana sper sa ne intersectam prin curte :) doar ca eu nu te cunosc (personal) sa ma tragi de maneca daca ma recunosti ....sa te interesezi pt Clara pt ca in aproape fiecare clasa maghiara anul trecut s-au transferat copii (5 la clasa 4-a, 2 la clasa 3-a si trei la clasa 2-a).

Noi ne pregatim intens de Pasti mergem in Germania la sora mea , fetita ei va avea prima impartasanie la catolici este mare sarbatoare .....in rest cred ca am imbatranit 10 ani de cand tot avem probleme cu sotzul meu...nu stiu daca o mai scoatem la capat :(

va pup
Erika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

salutare dragelor!

vroiam sa va fac un anunt...daca sunteti interesate de lapte proaspat de capra, sau daca cunoasteti persoane interesate, va rugam sa ne contactati...distributia incepe in mai...

http://www.facebook.com/profile.php?id=100003683599082&sk=wall

mersi mult!

o saptamana superba!

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
POZE CU PRINTISORII 2012...


Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Andreea sunt eu interesata de lapte de capra!

Olim felicitari pentru Sofia!Recuperare rapida si multa bucurie in noua casuta!

Noi suntem bine, cu diverse activitati .Ma gandesc ca din toamna sa o duc pe maria la ceva dansuri dar nu stiu unde.Daca aveti vreo idee e binevenita.Eu am inceput serviciul si sper sa mearga bine ca imi place foarte tare.

Va doresc sarbatori fericite!!!!

Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ita2v spune:

Pe cand imi gasesc si eu clujence de ale mele vad ca nu mai comunica nimeni.Am ajuns eu prea tarziu si a plecat trenul?

Mergi la inceput