Rochie botez pentru o bebelina frumoasa

Rochie botez pentru o bebelina frumoasa | Autor: adrianaady

Link direct la acest mesaj

Buna fetelor,
Am nevoie de citeva sugestii de unde as putea cumpara o rochie frumoasa pentru o fetita a carei moasa voi fi eu. Din pacate nu sunt foarte informata despre acest subiect si am nevoie de putin ajutor.
Va multumesc anticipat

Raspunsuri

Inceputul discutiei Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

adriana,in primul rand sa-ti traiasca finuta
cele mai frumoase rochite de fetite mie mi se pare ca sunt aici
http://www.bebecurier.ro/hainute-botez-fetite

ma topesc dupa ele pur si simplu...le-am vazut si in realitate si arata senzational...sunt cam scumpute...dar macar in ziua crestinarii lor merita micutzii ceva rasfat.



3 sarcini extrauterine
FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A
3 FIV-uri nereusite
2 FET-uri nereusite
urmeaza FIV4... in toamna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucis spune:

Rochite de vis aici http://www.7art.ro/ro/ , noi (ca suntem multe fetite in familie ) am luat destule si sunt mai frumoase ca pe site!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petaluda spune:

Ralucis am vazut rochitele de pe site-ul dat de tine si sunt superbe! Cateva modele le-am recunoscut de pe site-uri straine www.jcrew.com si de pe gap, si preturile nu se compara. Cred ca defapt acele modele sunt produse la noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Ralucis, superbe rochitele! Ce rau imi pare ca nu ni le-ai arata pana acum . I-am comandat deja Mariei una, abia astept sa o primim. Pacat ca nu sunt f. multe modele disponibile pt. varste mai mari, ca noi deja luam de 11 ani.

Mie mi se pare ca sunt inspirate de la Next . Chiar avem vreo doua aproape identice.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucis spune:

Hai ca nu vroiam sa deconspir , dar intamplator am vazut ca aproximativ 75% din ele se gasesc pe site-ul Debenhams, deci cred ca sunt facute pentru ei. Bineinteles, la alte preturi, muuult mai mari .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

si eu am luat de pe 7art, sunt extrem de multumita de rochitele lor. le recomand cu caldura.

Roxana

Mergi la inceput