LMA FILIP si DENIS - zmeurici'09(19)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Va multumesc din suflet,fetelor,pentru urari,vi le intorc inzecit!!!Sa fiti si voi sanatoase si zmeurelele si zmeureii la fel,sa creasca mari si sa fiti mandri de ei!!!

Eu nu am mai reusit de mult sa intru pe forum,imi cer mii de scuze,iar de maine incep si serviciul...deci si mai putin timp.
Ingrid este bine,merge la cresa de vreo luna,chiar si azi am dus-o, iar pe la ora 11 urmeaza sa-i ducem un tortulet acolo,sa sarbatoreasca cu copiii.Acasa sarbatorim sambata.

La multi anisori si lui Tudor Mihai,sa creasca mare si sanatos!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inutsa spune:

Avem primii sarbatoriti ai tufei!!!

LA MULTI ANI, INGRID CRISTIANA SI TUDOR MIHAI!!!

de si24+

bebe din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pooh spune:

Uliiasi,am pus cateva poze pe FB sapt. trecuta,cred......dar sunt putine,pt. ca am facut o prostie....Am avut pe aparat a multime de fote,si din greseala le-am sters....Asa-mi trebuie daca mi-a fost lene sa le descarc......Sora mea a recuperat o parte din ele,dar sunt inca la ea pozele.....Bravo lui David ca s-a acomodat cu gradi!Pooh,mami de Timea(15.06.05) si Balázs(09.07.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Ratasem un sarbatorit
Cornelia, pai zi si tu 'neata! iesi din butoi, bine ca sunteti sanatosi, in rest totul se rezolva. Marea noastra nu e prietenoasa cu copiii mici si eu eram terifiata de valurile ei, raceala apei, asa ca il inteleg pe Vladi ft bine
Iulia, super ca s-a acomodat Davidel la cresa! nu mai plange mai, ca e bine Sa vedem ce zice sefa legat de teren
Ioana, raportul ala a fost facut in 2006, deci si dc a vuit ceva la vremea respectiva eu una linistita ca nu visam eu la D Linkurile alea sunt unul de pe situl primariei, si la prima strigare, dc dai radiatii la D sau radioactivitate mai gasesti In cel mai bun caz nu mai ne facem freze cu placa, ori se arde ori parul e electrocutant si intangibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flosideea spune:

eu aleg sampania azi!!primii zmeurei care implinesc 2 anisori!!!
La multi ani Ingrid!!!!La multi ani Tudor!!!Sa cresteti mari,sa fiti sanatosi si sa aveti o viata plina plina de succese!

as vrea sa mai scriu,dar am la treaba,a inceput numaratoarea inversa,poate apuc sa mai scriu dupa ce imi fac cumparaturile,as vrea si sa ma tund....habar n`am.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Deea,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_1979 spune:

Buna fetele ! Intru si eu pe fuga ca sa urez " La multi anisori Ingrig Cristina!
Dupa cum a spus si Pooh acum doi anisori eram toate cu burtica si va spun ca ma apuca o nostalgie si nu ma mai pot exprima in cuvinte ... Nu-mi vine sa cred cat a trecut timpul , mai avem putin si incepem serviciul si parca ieri am nascut !
Pupam dulce toata tufa
Mami de Laura Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

La multi ani si din partea noastra,pentru primii sarbatoriti ai tufei de zmeurei ,INGRID si TUDOR .Sa cresteti mari,sanatosi voiosi,cuminti,sa aveti parte de tot ce e mai bun in viata !
Mie imi e un dorrr de bebe mic mic..
la spital,la oftamologie,miercuri cand am operat-o pe Dariuca,era un bebe mic mic miicc,nascut duminica,pe 29 mai,cu glaucom congenital la ambii ochisori,Luni l-au si trimis din maternitate cu bunica,ca pe mama nu au lasat-o sa vina la Bucuresti.Si bunica saraca ii dadea Milumil(primise din maternitate o cutie).E atat de frumos bebele asta,si atat de drag mi-a cazut de el,de numai pot,i-am luat pemparsi,lapte praf,imi venea sa il pun la san sa il alaptez.Mama lui,are 17 ani si plangea in maternitate ca a facut furia laptelui si numai poate de dureri,ii curgeau sanii siroaie,si puiul ei,proaspat operat la ochisori,manca lapte praf....un sistem medical de kko in Romanica asta.
Abia astept data de 22 ca vin la control,si am zis ca moarta coapta fug pana colo sa il vad pe Samuel,care daca nu dadea din gurita din cand in cand prin somn,ziceai ca e papusica .
ACum pe 25 sunt programata s aimi pun sterilet,si daca cumva o sa ma incadrez in aia 0,2% care o sa ramana insarcinata cu steriletul pus...apoi o sa fiu cea mai fericita

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inutsa spune:

uli f bine ca ii place lui David la cresa, sa o tina tot asa! Sincer, nici eu nu ma vad fara copil in casa, fie si pt cateva ore. Drept consecinta, o sa am 2 in curand pe langa mine non-stop . Sa ma vad si peste cateva luni la fel de entuziasta, hi-hi

flosideea spor mai departe la impachetat!

alex@sara si eu ma gandesc sa imi pun sterilet dupa ce il nasc pe al doilea, cu toate ca ma bate gandul si la un al 3-lea bebe, dar in cativa ani. Iti urez bafta in incadrarea in cei 0,2 % si multa sanatate, atat voua, cat si lui Samuel!

de si24+

bebe din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

LA MULTI ANI PRIMELOR ZMEURICI!!!LA MULTI ANI INGRID CRISTIANA SI TUDOR MIHAI!!!SA CRESTETI MARI,SA FITI SANATOSI SI SA AVETI PARTE DE MULT NOROC SI CE ESTE MAI FRUMOS IN VIATA!

Minunea noastra mult asteptata

Mergi la inceput