ce sanse am

ce sanse am | Autor: psimonika_21

Link direct la acest mesaj

Buna,a-si dori sa stiu ce sanse am sa am custodia fetitei mele de 9 luni inplinite ieri..OK sa va pove povestea mea.Traiesc in concubinaj cu un baia de 4 ani,in urma relatiei noastre a reiesit o fetita,fetita are 9 luni cum am specificat si mai sus,de ceva vreme neintelegerile la noi in familie sunt la moda.Eu mai am o fetita de 10 ani dintr-o alta relatie.Prietenul meu este o persoana foarte dificila,iar partea asta a lui dificila am descoperito in momentul in care ne-am mutat impreuna.Sincer mi-asi dori sa plec deaici de unde stam pt k sunt cu moralu la pamant.Noi acu stam in chirie,tin sa mentionez ca el are un salar ok,are masini in taxi deci are un venit lunar destul de mare.Eu momentan nu lucrez,stau cu fetita acasa,fetita este in permanenta cu mine..A-si putea sta la parinti mei,iar mama m-ar putea ajuta cu fetita.In schim mama lui nu stiu ce ajutor iar putea ofei lui fiind mai invarsta.M-ie frica sa-mi iau fetita si sa plec pt k el mereu i-mi zice ca fetia de la el nu am sa io iau..A-SI DORI CUSTODIA FETITEI...I-MI DORESC CA FETITA SA RAMANA CU MINE...VA ROG DATIMI UN SFAT CE SA FAC...NU MAI SUPORT ATATEA CERTURI PE CARE LE AUDE SI FETITA MEA CEEA MARE CARE NU ARE NICI O VINA.MULTUMESC

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Sincer nu cred sa ai sanse. Pentru ca nu ai ce sa oferi copilului. Nu locuinta, nu salariu... in timp ce el are ... asa se judeca in general.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput